5.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Melč přejela Brumovice

0

Po vyrovnané třicetiminutovce vstřelila úvodní branku zápasu Melč. Tento okamžik se ukázal být rozhodujícím v zápase. Brumovice odpadly a Melč nastřílela dalších pět branek.

Po vyrovnané půlhodině vstřelila Melč tři góly

V první půlhodině hry se odehrávala vyrovnaná partie mezi oběma mančafty. Dokonce hosté z Brumovic byli o něco aktivnější. O osudu zápasu rozhodl první gól, po kterém se hosté sesypali a domácí navyšovali své vedení. Domácí šli do vedení v 32. minutě, kdy míč zatáhl po pravé straně Kyška, povodil si hostujícího stopéra, přihrál volnému Solnému, který pohodlně zasunul míč do branky - 1:0. V 40. minutě nakopl Pristaš dlouhý míč za obranu. Balón  se dostal k volnému Solnému a ten nasadil housle hostujícímu brankáři Palúchovi - 2:0. V poslední minutě poločasu zahrával zleva přímý kop Václav Škrobánek, a svou střelu poslal kolem hostující zdi k tyči hostující branky - 3:0.

Melč se zastavila na pultuctu branek

Ve druhé půli Melč dále měla tlak a navyšovala postupně skóre zápasu. V 50. minutě se po narážečce s Mazánkem dokázal prosadit domácí kanonýr Václav Škrobánek - 4:0. Teprve za tohoto stavu si vypracovaly šanci i Brumovice. Leopoled Blažek však svůj samostatný nájezd zahodil. V 65. minutě se domácí obránce Stupeň vydal na výlet, prošel přes celou hostující polovinu, a přeloboval brankáře Palúcha - 5:0. Poslední branku utkání vstřelil v 85. minutě po nahrávce Prdy zcela volný Macko - 6:0. To navíc ještě Melč zahodila spoustu dalších šancí.

TJ Sokol Melč
Rostislav Poláček (Melč, trenér): V první půlhodině byla hra vyrovnaná. Dokonce bych řekl, že byly hosté aktivnější. Pomohl nám první gól utkání, po kterém jsme jasně ovládli hru.

TJ Slezská Hořina Brumovice
Rostislav Palúch (brankář a vedoucí mužstva, Brumovice): V první patnácti minutách jsme dokázali domácím vzdorovat. Pak jsme dostali dva rychlé góly a sesypali se.

M. Klein [-] - J. Lebeda [-] , O. Stupeň [-] , P. Škrobánek [-] , J. Schindler [-] - J. Mazánek [-] (67. P. Prda [-] ) , M. Martínek [-] (81. L. Chalupa [-] ) , T. Kyška [-] , J. Pristaš [-] , D. Solný [-] (75. P. Macko [-] ) - V. Škrobánek [-] (85. K. Palzer [-] )

R. Palúch [-] - V. Porubek [-] , J. Šrek [-] , K. Šamaj [-] , J. Matyáš [-] (78. D. Kašpařík [-] ) - J. Valošek [-] , J. Klapetek [-] (70. T. Vavrečka [-] ) , J. Richter [-] , M. Schreier [-] - J. Herber [-] (70. R. Backa [-] ) , L. Blažek [-]

ŽK: 35. J. Richter , 45. K. Šamaj , 60. V. Porubek , 61. J. Klapetek .
Hráči zápasu: V. Škrobánek , D. Solný , T. Kyška .
Místo: tráva. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Čech Zdeněk - Onderka Jaroslav, Novák Antonín.