10.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

71. M. Krayzel , 80. J. Lazar , 81. V. Šenk , 84. V. Vavrečka (p.) - 87. S. Kruzberský
0

Těškovice porazilypředposlední Brumovice, když o své výhře rozhodly až v poslední dvacetiminutovce.

Bezbranková první půle

V první polovině zápasu se hrála vyrovnaná partie. Obě družiny se dostaly k několika šancím, ale bez kýženého gólového efektu. Takže do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Těškovice rozhodly o svém vítězství během čtvrthodiny

I úvod druhé půle se nesl ve stejném duchu jako celý první poločas. Domácí se snažili útočit, ale jejich snaha se rozbíjela o pevnou brumovickou obranu. Klíčový okamžik přišel v 71. minutě, kdy hosté ztratili balón a Matěj Krayzel se prosadil po samostatném nájezdu - 1:0. V 80. minutě dokázal z otočky skórovat domácí Lazar - 2:0. O minutu později uklidil míč k tyči střídající Vladimír Šenk - 3:0. V 84. minutě byl v pokutovém území faulován domácí Gelačák a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Vavrečka - 4:0. Hosté korigovali skóre zápasu v 87. minutě, když se prosadil z dálky Kruzberský - 4:1. Těškovice se po výhře vyhouply do čela tabulky.

TJ Sokol Těškovice
Martin Šenk (Těškovice, trenér): Tři body jsou sice doma, ale náš herní projev nebyl vůbec na úrovni.

TJ Slezská Hořina Brumovice
Jan Matyáš (Brumovice, obránce): V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Zlomil nás první gól, který jsme obdrželi po chybě ve středu hřiště. Domácí pak dali v rychlém sledu ještě další tři branky. My už jen stačili skóre korigovat.

R. Lazecký [-] - J. Solnický [-] , D. Illík [-] , L. Brož [-] - J. Lazar [-] , L. Gelačák [-] , D. Sýkora [-] (71. J. Krayzel [-] ) , J. Šenk [-] , T. Rek [-] - V. Vavrečka [-] , M. Krayzel [-] (76. V. Šenk [-] )

R. Palúch [-] - R. Kubičík [-] , S. Kruzberský [-] , V. Porubek [-] - M. Schreier [-] , J. Klapetek [-] (70. L. Pěčonka [-] ) , K. Šamaj [-] , R. Backa [-] , J. Richter [-] (84. T. Vavrečka [-] ) - L. Blažek [-] , J. Valošek [-]

Hráči zápasu: T. Rek , V. Šenk - J. Valošek .
Místo: UT. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Čech Zdeněk - Lazecký Přemysl, Herber Jan.