3.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

Nováček ze Závady bodově vyloupil Oldřišov

16. D. Štefek , 19. D. Štefek , 78. D. Štefek , 80. M. Janík , 88. D. Gryz
0

V prvním poločase řádil Štefek

Už v 6. minutě trefil břevno hostující Gryz. V 16. minutě se Závada ujala vedení, když Štefek svou táhlou střelu umístil přímo k tyči - 0:1. O tři minuty později opět Štefek dostal pas za obranu, přetlačil domácího obránce a vystřelil opět k tyči - 0:2. Do konce polčasu navíc hosté zahodili ještě spoustu šancí.

Štefek dovršil hattrick a Oldřišov dostal bůra

Ve druhé půli začali domácí aktivně. Nasadili do hry třetího útočníka. Obrana Závady však pracovala spolehlivě. Skóre zápasu se pohnulo až v závěrečných 15 minutách. V 78. minutě završil hattrick Štefek, jenž dostal krásnou přihrávku od Gryze, a zkušeně přehodil domácího brankáře Kremsera - 0:3. O dvě minuty později si pohrál s domácí obranou Martin Janík, který si položil domácího brankáře a míč nasměřoval do prázdné branky - 0:4. Definitivní tečku za zápasem udělal dvě minuty před koncem Gryz, který střelou z první, uklidil míč k tyči - 0:5.

SK Moravan Oldřišov B
Daniel Hartoš (trenér, Oldřišov B): Závada byla fotbalovější ve všech směrech. My jsme úplně vyhořeli a prohráli zcela zaslouženě.

TJ Sokol Závada
David Tomaka (předseda Závada): Po úvodním oťukávání jsme měli celý zápas jasně pod kontrolou. Domácí jsme přehrávali kombinačně a zvítězili naprosto zaslouženě.

L. Kremser [-] - J. Samson [-] , J. Glabasňa [-] , P. Novák [-] , O. Fabián [-] - M. Hluchník [-] , V. Bechný [-] (83. A. Kreisel [-] ) , R. Kalo [-] , P. Fusek [-] (70. T. Glabasňa [-] ) - J. Mrázek [-] , D. Grancer [-]

P. Krajíček [-] - J. Sniehotta [-] , J. Polák [-] , M. Krupa [-] (61. J. Boček [-] ) , R. Vitásek [-] - V. Chříbek [-] , A. Dihel [-] , D. Gryz [-] , J. Náwrath [-] (13. J. Cigán [-] ) - D. Štefek [-] , M. Janík [-] (81. D. Tomaka [-] )

ŽK: 24. J. Mrázek , 63. M. Hluchník , 72. D. Grancer , 77. J. Samson , 88. R. Kalo - 61. D. Štefek .
Hráči zápasu: D. Štefek .
Místo: tráva, tráva.