6.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hněvošice se protrpěly k výhře

0

Vedoucí Hněvošice přivítaly Bohuslavice, které přijely v značně oslabené sestavě. Nakonec domácí družina vyhrála o dvě branky. Výkonem však moc nepřesvědčila.

Bohuslavice přijely v oslabené sestavě.

Na hřiště vedoucích Hněvošic dojela rezerva Bohuslavic ve značně prořídle sestavě. Ze základu přijelo jen sedm lidí. Mančaft byl dále doplněn dorostenci. Přesto zanechaly Bohuslavice velice sympatický dojem a zápasu by spíše slušela remíza. Hněvošice po celý zápas nehrály vůbec dobře. Obě družiny kazily velké množství přihrávek. V zápase si oba týmy nevypracovaly moc šancí.  V 24. minutě se Hněvošice ujaly vedení, když utekl po pravé straně Pavel Ciminga. Jeho centr do šestnáctky umístil i s pomocí teče do sítě Zdeněk Vrána - 1:0. K další šanci se dostaly Hněvošice až v 40. minutě, kdy po rohu Patrika Stříbného zamířil hlavou těsně vedle branky Roman Ševior. Bohuslavice měly v prvním poločasu jen jednu šanci.

Hněvošice pojistily výhru

Ve druhé půli se obrázek hry příliš nezměnil. Nadále se hrál fotbal nevalné kvality. V 59. minutě poslal míč za obranu Patrik Stříbný. Ten si zpracoval Josef Novák, jenž podél brankáře Marcela Maňáka umístil míč do branky - 2:0. Bohuslavice reagovaly šancemi Petra Cigána a Petra Štefka. Jejich střely však jen těsně minuly branku. V dalším průběhu zápasu se už nic podstatného nestalo. Domácí si po utrápeném výkonu připsaly do tabulky tři body a znovu se dostaly do čela tabulky.

TJ Sokol Hněvošice
David Křempek (Hněvošice, vedoucí týmu): Utkání nemělo s fotbalem nic společného. Oba týmy hráli moc špatně. Moc šancí nebylo po celý zápas. My jsme výhru spíš ubojovali

SK Bohuslavice B
Dalibor Vitásek Bohuslavice B, trenér): Dneska jsme se nesešli. Přijeli jsme v 7 lidech plus nás posílil 4 dorostenci. Zápas byl vcelku vyrovnaný a slušela by mu spíš remíza.

L. Hartmann [-] - R. Buchta [-] , R. Buchta [-] , M. Hanzlík [-] , P. Ciminga [-] - M. Číp [-] (78. R. Ulička [-] ) , P. Stříbrný [-] , Z. Vrána [-] (89. M. Kotzián [-] ) , R. Ševior [-] - D. Kotzián [-] (53. J. Harazim [-] ) , J. Novák [-] (84. M. Schlehofer [-] )

M. Maňák [-] - V. Mička [-] , T. Král [-] , L. Kušnír [-] , I. Dominik [-] - V. Kopka [-] , L. Halfar [-] , J. Krupa [-] (31. P. Chřibek [-] ) , P. Cigán [-] , T. Petřík [-] (59. M. Malchárek [-] ) - V. Janoš [-]

ŽK: 68. J. Harazim , 69. J. Novák , 75. M. Číp , 85. M. Hanzlík - 53. V. Mička .
Hráči zápasu: I. Dominik , T. Král , P. Cigán .
Místo: tráva, tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Heiser Jaroslav - Buchta Karel, Liška Vít.