1.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Vřesina plichtila s Vávrovicemi

65. F. Mrusek , 87. F. Mrusek - 27. M. Gajda , 30. M. Gajda
0

Vřesina přijela pouze v jedenácti hráčích. Přesto po první půli vedla o dvě branky. Vávrovice si tlakem ve druhém poločase vynutily pouze srovnání skóre.

Vřesina šla do dvoubrankového trháku

Hrál se vyrovnaný fotbal. Hosté odehráli celý zápas jen v jedenácti lidech. Přesto se v prvním poločase gólově prosadili pouze oni. V 27. minutě po pěkné akci Filipa Rončky a Petra Bočka rozvlnil síť domácí branky Martin Gajda – 0:1. O tři minuty později po centru zprava uklidil míč za záda domácího brankáře opět Martin Gajda – 0:2. Na konci poločasu ještě zahodil šanci hostující Petr Boček, který sám před gólmanem Košárkem napálil pouze ho.

Vávrovice jen srovnaly krok

Ve druhém poločase se domácí snažili s výsledkem něco udělat. V 65. minutě odcentroval Jakub Morbitzer na Filipa Mruska, který prostřeli hostujícího brankáře Lamparta – 1:2. Tři minuty před koncem zápasu vybojoval míč Petr Laifert, svou přihrávkou našel Jakuba Morbitzera, který vybídl ke skórování Filipa Mruska – 2:2.

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (trenér Vávrovic): V první půli se hrála vyrovnaná partie. My ale po dvou chybách v obraně dostali dvě branky. Ve druhé půli jsme na ně vlítli. Podařilo se nám pouze vyrovnat. Přesto s naším podzimní působením jsem spokojen. Potřebuji ale tři posily.

TJ Vřesina
Miloš Chvěja (Vřesina, vedoucí mužstva): Přijeli jsme pouze v 11 hráčích. Proto bych před zápasem bod bral všemi deseti. Vzhledem k průběhu zápasu jsme podle mě ztratili dva body.

P. Košárek [-] - J. Laifert [-] , J. Schneider [-] , J. Lichovník [-] , O. Levák [-] - J. Morbitzer [-] , J. Morisch [-] (46. A. Gebauer [-] ) , P. Janotka [-] , D. Kříž [-] (85. M. Schoppik [-] ) - F. Mrusek [-] , J. Skalík [-]