1.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Hradec si pošmákl na Bělé

0

V prvním poločase si Bělá vypracovala víc vyložených šancí, ale do vedení šel ke konci poločasu Hradec. Ve druhé se už jednalo o jasnou záležistost Hradce, který Bělé nasázel dalších pět branek. Navíc Bělá dohrávala pouze v osmi lidech.

Bělá je lepší, ale Hradec jde do vedení

V první půli měli více brankových příležitostí hosté z Bělé. Své šance postupně zahodili Lukáš Plaček, Jan Ohřál, Martin Papšík a Michal Michalík. Do vedení šli ale domácí, když v 41. minutě vyslal Radek Holuša do samostatného nájezdu Tomáše Krejsu, který udělal kličku i brankářovi a zavěsil do brány – 1:0.

Hradec dovršil půltucet

Ve druhé půli už dominoval Hradec. V 50. minutě našel Matěj Fischer Tomáše Krejsu, který byl neomylný – 2:0. V 54. minutě vysunul Tomáš Krejsa Daniela Wiwegera a ten samostatný nájezd zkušeně proměnil – 3:0. V 67. minutě našel Daniel Wiweger lépe postaveného Tomáše Krejsu a ten dovršil hattrick – 4:0. O čtyři minuty později vymetl David Škvára krásnou střelou šibenici hostující branky – 5:0. Účet zápasu dovršil v 86. minutě Norbert Lichý střelou podél hostujícího brankáře. Hosté zápas dohrávali o osmi lidech, když jim byli postupně vyloučeni Dominik Richter, Patrik Vybrančík a Petr Matura.

TJ Hradec n/M
René Černohorský (Hradec n. M., trenér): V prvním poločase jsme se hledala a tápali. Hosté mohli třikrát otevřít skóre zápasu. Pak jsme na konci poločasu otevřeli skóre my. Ve druhém poločasu nastoupilo na hřiště jiné mužstvo s obrovskou chutí do hry. Navíc jsme hráli narozdíl od soupeře disciplinovaně.

TJ Sokol Bělá
Břetislav Ballarin (Bělá, trenér): V první půli jsme mohli vést 4:0 a bylo vymalováno. Pak jsme dostali branku na 1:0. Druhý poločas byl naprosto katastrofální ve všech směrech.

T. Mrázek [-] - R. Kubánek [-] , F. Raab [-] , J. Hronec [-] , D. Škvára [-] - L. Petřík [-] , R. Holuša [-] , J. Pola [-] (59. M. Škrobánek [-] ) , T. Krejsa [-] (76. N. Lichý [-] ) - M. Fischer [-] (69. J. Novák [-] ) , D. Wiweger [-]

D. David [-] - P. Kolár [-] , P. Vybrančík [-] , P. Matura [-] , M. Mikšaník [-] (76. R. Václavek [-] ) - J. Richter [-] , D. Richter [-] , J. Ohřál [-] , M. Michalík [-] (67. P. Kubina [-] ) , M. Papšík [-] - L. Plaček [-]

ŽK: 66. L. Petřík - 22. D. Richter , 32. P. Kolár , 41. J. Ohřál , 52. L. Plaček , 54. M. Papšík , 66. P. Vybrančík , 74. P. Kubina . ČK: 89. P. Vybrančík , 90. P. Matura .
Hráči zápasu: R. Holuša , T. Krejsa .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Tomeš Vítězslav - Buček Martin, Špok Jan..