1.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Litultovice podzimním mistrem

11. O. Haas (p.) , 39. M. Korbel , 44. M. Korbel , 86. M. Korbel - 26. T. Wiltsch , 77. J. Chřibek
0

Litultovice výhrou nad Malými Hošticemi potvrdily pozici nejlepšího týmu okresu v podzimní části sezóny. Střelecky zářil především Martin Korbel.

Litultovice jdou do trháku

Litultovice v zápase s Malými Hošticemi si zajistily titul podzimního mistra. Rozhodující náskok si vybojovaly v prvním poločase. Do vedení šly v 11. minutě zásluhou Ondřeje Haase, který zužitkoval nařízenou penaltu – 1:0. Hosté srovnali krok v 26. minutě, když Tomáš Wiltsch svou střelu zamířil k pravé tyči – 1:1. Domácí pak do konce poločasu utekli na dvoubrankový rozdíl. Oba góly vsítil kapitán Martin Korbel.

Litultovice vedení udržely

Ve druhé půli vykřesal jiskřičku naděje pro hosty Jakub Chřibek, který po rohu propálil vše, co mu stálo v cestě – 3:2. Hosté pak hru otevřeli a do otevřené obrany se za domácí prosadil Martin Korbel a završil tak hattrick – 4:2.

TJ Sokol Litultovice
Adam Haas (Litultovice, trenér): Bylo to zasloužené, ale vydřené vítězství. Díky kapitánovi, který si skvěle načasoval své střelecké hody, díky brankáři, který v ojedinělých, ovšem klíčových okamžicích skvěle zasáhnul, díky všem ostatním na hřišti i na lavičce, kteří šli celý zápas naplno, díky divákům a zejména našemu hlasateli, panu Kupkovi, za skvělé "choreo" a také díky rozhodčím za přesné a respektu hodné řízení celého utkání!

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík (Malé Hoštice, trenér): K zápasu se nechci vůbec vyjadřovat a k výkonu rozhodčího už vůbec ne. Branky padly po našich hrubých chybách.

K. Janetzký [-] - O. Minarčík [-] , O. Doležel [-] , M. Bělaška [-] , P. Fiala [-] - M. Borč [-] , O. Haas [-] (87. S. Konečný [-] ) , M. Drápal [-] (61. M. Procházka [-] ) , M. Korbel [-] - J. Tengler [-] (88. A. Balek [-] ) , R. Cihlář [-] (87. O. Beníšek [-] )

M. Honka [-] - L. Pavelka [-] , P. Mlýnek [-] , M. Kara [-] - J. Bia [-] (46. E. Klinger [-] ) , R. Blaga [-] (76. J. Grygarčík [-] ) , J. Chřibek [-] , M. Slíž [-] , T. Wiltsch [-] (83. I. Xenitidis [-] ) - R. Blaga [-] , O. Šafarčík [-]

ŽK: 33. O. Haas - 21. O. Šafarčík , 61. E. Klinger , 73. R. Blaga , 75. R. Blaga , 89. L. Pavelka .
Hráči zápasu: M. Korbel - O. Šafarčík .
Místo: tráva. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Dudek Matěj  - Dudek Rostislav, Šabacký Filip..