3.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Skalík zajistil Vávrovicím tři body

0

Slavia získala jednobrankové vedení

Asi do 20. mintuty měli převahu hráči z Vávrovic. Pak převzali otěže zápasu hráči ze Slavia Opava. Vedení se Opava ujala v 20. minutě, kdy se dokázal prosadit Lukáš Mařádek - 0:1 Do konce poločasu se už nic podstatného nestalo.

Skalík vstřelil dva góly a tři body zůstaly ve Vávrovicích

Ve druhé půli začaly hrát Vávrovice na 3 útočniky a taková hra se jim vyplatila. Vyrovnat se Vávrovicím podařilo v 65. minutě, kdy pronikl do vápna Otipka, míč naservíroval Jakubu Skalíkovi a ten napnul síť hostující branky - 1:1. V dalším průběhu hry zahodili své šance Skalík a Kříž. Rozhodující branku utkání vstřelil po akci Kříže střelecky disponovaný Jakub Skalík - 2:1. Vávrovice si tak připsaly první tři body do tabulky, zatímco Slavia Opava na své první body stále čeká.

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (trenér, Vávrovice): Na začátku utkání jsme byli lepším týmem. Kolem dvacáté minutu převzala taktovku Opava. Ve druhém poločase jsme zariskovali, poslali do hry třetího útočníka a zvýšili jsme důraz, což nakonec vedlo k zisku tří důležitých bodů.

P. Košárek [-] - J. Schneider [-] , T. Šenk [-] , A. Gebauer [-] (46. O. Levák [-] ) - J. Skalík [-] , J. Lichovník [-] , D. Kříž [-] (89. D. Šenk [-] ) , J. Morbitzer [-] (77. J. Laifert [-] ) , R. Schreiber [-] - J. Morisch [-] , J. Otipka [-]