3.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Budišov loupil na Hradci

0

Hradec se ujal vedení těsně před odchodem do kabin

V první půli se hrál vyrovnaný zápas a pro diváky atraktivní zápas. Šance se střídaly na obou stranách hřiště. Za domácí nastřelil tyč Wiweger. Další dvě šance zahodil Žurek. Za Budišov neměl přesnou mušku dvakrát Kuric, Martin Pražák a Vondrouš. Pět minut před koncem poločasu vysunul kolmicí Scholtz Krejsu, a ten v tváří v tvář golmanovi Krásovi nezaváhla - 1:0.

Výhru zařídil střídající Čonka

Hosté srovnali krok hned na začátku druhého poločasu, kdy po krásné akci Kurice, vystřelil k tyči domácí branky Němeček - 1:1.  V 54. minutě nasadil o samostatné akci housle hostujícímu brankáři Krásovi Krejsa, a míč miřící do branky vykopl na brankové čáře Miroslav Marek. V 71. minutě šel na hřiště budišovský Čonka, a tento tah se hostujícímu trenérovi vyplatil. V 75. minutě dostal Čonka míč za obranu a prostřelil domácího brankáře - 1:2. O dvě minuty později vybojoval ve středu hřiště míč Vondrouš, vysunul Čonku, a ten podél levé ruky gólmana Válka vstřeli svůj druhý gól - 1:3. Hosté si pak už výhru dokázali zkušeně pohlídat.

TJ Hradec n/M
René Černohorský (trenér, Hradec, nad Moravicí): Podle mě vysloveně remízové utkání. Bohužel rozhodla naše nekoncentrovanost mezi 75. až 77. minutou, kdy soupeř vstřelil dvě branky.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Dušan Anděl (trenér, Budišov nad Budišovkou): Hrál se pěkný fotbal pro diváky se spoustou šancí na obou stranách. V první půli byl zápas vyrovnaný. Ve druhém poločasu jsme byli lepším týmem. Měl jsem šťastnou ruku při střídání, kdy Lukáš Čonka během dvou minut strhl výhru na naší stranu.

M. Válek [-] - R. Kubánek [-] , D. Škvára [-] (53. J. Pola [-] ) , T. Moc [-] (65. R. Dušek [-] ) - D. Wiweger [-] , R. Holuša [-] , L. Scholtz [-] , L. Petřík [-] , T. Krejsa [-] - R. Podolínský [-] (74. F. Raab [-] ) , D. Žurek [-] (86. M. Groda [-] )

A. Krása [-] - T. Skácel [-] (90. O. Martynek [-] ) , L. Marek [-] (86. P. Metelka [-] ) , I. Hasala [-] , M. Marek [-] - P. Pizur [-] (81. N. Siažik [-] ) , M. Pražák [-] (71. F. Pražák [-] ) , J. Kuric [-] , J. Němeček [-] , J. Vondrouš [-] - O. Veliký [-] (71. L. Čonka [-] )

ŽK: 85. J. Pola , 87. T. Krejsa - 60. T. Skácel .
Hráči zápasu: R. Holuša .
Místo: tráva. Počet diváků: 70.