8.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

42. D. Wiweger (vl.) , 47. O. Haas , 66. R. Cihlář , 87. L. Haas (p.) , 90. M. Korbel
0

Vedoucí Litultovice vstřelily v Hradci pět branek a domů si odvážejí tři body, které je udžely v čele tabulky.

Litultovice šly dovedení vlastní brankou

Litultovice přijely do Hradce jako jasný favorit. V první půli si domácí družina vypracovala několik šancí. V 1. minutě zahodil šanci Robin Podolínský. V 5. minutě to byl Daniel Wiweger. V 20. minutě opět Robin Podolínský zamířil asi ze dvou metrů nad hostující branku, kterou hájil Kamil Janetzký. Hosté poprvé zahrozili střelou v 34. minutě. V 42. minutě si po rohu hostů nešťastně srazil míč do vlastní branky domácí Daniel Wiweger - 0:1. Hosté tak šli do kabin s těsným náskokem.

Litultovice po vyloučení pojistily vedení

Hned zkraje druhého poločasu špatně odhlavičkoval míč Radek Kubánek, a míč do sítě nekompromisně napálil Ondřej Haas - 0:2. Pak zahodili šance hradečtí Daniel Wiweger, Lukáš Scholtz a Lukáš Petřík. Hostující šance zlikvidoval naopak na druhé straně skvělý brankář Tomáš Mrázek. V 66. minutě putoval do sprch po druhé žluté kartě domácí Lukáš Petřík. Hosté hned vzápětí vstřelili branku Rostislavem Cihlářem - 0:3. Hosté pak dále zahazovali šance. V 87. minutě proměnil penaltu Lukáš Haas - 0:4. Skóre završil v poslední minutě Martin Korbel - 0:5. Litultovice nadále zůstávají v čele tabulky.

TJ Hradec n/M
René Černohorský (trenér, Hradec, nad Moravicí): Výsledek neodpovídá průběhu hry. V prvním poločase jsme nedali tři až čtyři vyložené šance. Na konci poločasu si dáme zbytečný vlastní gól. Pak se snažíme hrajeme a opět dostaneme góly. Po červené kartě Petríka už to bylo jasné. Nejsem však spokojen s chováním litultovického mužstva, které má podle mě chování "řeznického psa" Tři body jim nepřeji. Výsledek je pro mě druhořadý.

TJ Sokol Litultovice
Adam Haas (trenér Litultovice): Z důvodu obrovské marodky jsme opět nenastoupili v kompletní sestavě, ale utkání jsme bez problémů zvládli. Vedle dvou neproměněných šancích domácích stálo našich 5 branek a dalších nejméně šest výborných brankových příležitostí, které zneškodnil domácí brankář, zřejmě nejlepší hráč domácích. Výsledek plně odpovídá průběhu CELÉHO utkání.

T. Mrázek [-] - R. Dušek [-] , D. Škvára [-] (71. A. Smajli [-] ) , F. Raab [-] (46. J. Pola [-] ) , R. Kubánek [-] - L. Petřík [-] , L. Scholtz [-] , D. Žurek [-] , R. Holuša [-] - D. Wiweger [-] , R. Podolínský [-] (55. M. Groda [-] )

K. Janetzký [-] - M. Bělaška [-] , M. Šeuer [-] , O. Minarčík [-] , O. Doležel [-] - A. Vaculík [-] (46. M. Borč [-] ) , M. Procházka [-] , M. Korbel [-] , O. Haas [-] (85. S. Konečný [-] ) - L. Haas [-] , R. Cihlář [-] (82. A. Balek [-] )

ŽK: 29. L. Petřík - 5. O. Haas , 33. R. Cihlář . ČK: 66. L. Petřík .
Hráči zápasu: R. Holuša - O. Minarčík .
Místo: tráva. Počet diváků: 74. Rozhodčí: Heiser Jaroslav - Šafrán Martin, Bukovský Josef..