9.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

14. M. Korbel , 16. M. Korbel , 44. M. Drápal , 47. P. Fiala , 84. R. Cihlář , 86. A. Balek , 89. O. Beníšek (p.)
0

Litultovice si nadále udržují skvělou formu, když doma uštědřily debakl Kobeřicím.

Litultovice odskočily o tři branky

Před velmi slušnou návštěvou potvrdily Litultovice roli favorita, a udržely se tak v čele tabulky. Do vedení šli domácí v 14. minutě, když Korbel využil špatného odkopu hostující obrany - 1:0. Hosté mohli srovnat hned vzápětí, když zahodil tutovku Mrovec. V 16. minutě opět Korbel po samostatné akci navýšil skóre - 2:0. V samém závěru první půli se po rohu prosadil Drápal - 3:0.

Litultovice Kobeřice nadále nešetřily

I vstup do druhé půle měli lěpší domácí, když míč napálil do sítě Fiala - 4:0. Další údery si Litultovice schovaly až na samotný závěr. V 84. minutě vstřelil brank kanonýr Cihlář - 5:0. O dvě minuty završil tucet branek ze strany Litultovic Bálek - 6:0. V 89. minutě navíc bezpečně proměnil penaltu střídající Beníšek - 7:0.

TJ Sokol Litultovice
Adam Haas (Litultovice, trenér): Povinné vítězství. Soupeř promine, ale úroveň hry byla velice slabá. Zklamali i fanoušci, kteří, až pár světlých výjimek, nedokázali povzbudit či ocenit branku potleskem anebo alespoň upřímnou radostí. Kaňku na utkání vrhla zbytečná karta pro neukázněnost jednoho z našich hráčů ve zcela jednoznačném utkání. Ostatním, včetně náhradníků, děkuji za předvedený výkon. Soupeři díky za fér hru.

TJ Sokol Kobeřice B
David Václavík (Kobeřice B, trenér): Zasloužená výhra domácích. Ve druhé půli to už byl z naší strany odevzdaný výkon.

K. Janetzký [-] - P. Fiala [-] , M. Šeuer [-] , O. Doležel [-] (65. O. Haas [-] ) , O. Minarčík [-] - M. Procházka [-] , M. Korbel [-] (55. S. Konečný [-] ) , M. Borč [-] (70. L. Haas [-] ) - R. Cihlář [-] , J. Tengler [-] (70. O. Beníšek [-] ) , M. Drápal [-] (56. A. Balek [-] )

M. Švancar [-] - J. Zbořil [-] , M. Vidlák [-] (86. D. Václavík [-] ) , P. Komárek [-] , D. Petroš [-] (77. J. Bečica [-] ) - T. Mrovec [-] , P. Ullrich [-] (82. J. Bitomský [-] ) , P. Hlawenka [-] , L. Jašek [-] - J. Návrat [-] (80. D. Lasák [-] ) , O. Bedrich [-]

ŽK: 75. L. Haas - 30. P. Hlawenka .
Hráči zápasu: O. Haas .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Bačkovský Pavel - Špok Jan, Pivovarčík Miroslav..