10.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

Vřesina porazila druhé Suché Lazce

0

Vřesina po kvalitním výkonu porazila druhé Suché Lazce.

Vřesina šla do jednobrankového vedení

Hrál se kvalitní zápas s obou stran. Domácí vyrobili míň chyb, a proto si připsali tři body. Domácí šli do vedení hned v 1. minutě, kdy se prosadil Rončka – 1:0. Hosté srovnali skóre v 13. minutě, když Mikšík posunul míč na Vlhu a ten ukázal své kanonýrské kvality – 1:1. V 18. minutě se uvolnil Boček, jehož centr našel hlavu Koláříka, který hlavou umístil míč do protipohybu brankáře – 2:1.

Domácí pojistili svou výhru v samém závěru

I ve druhé půli se hrál výborný fotbal. V 70. minutě proměnil samostatný nájezd Pientka – 3:1. Hosté korigovali účet zápasu o pět minut později, když centr Kožušníka uklidil do sítě rybičkou Adamčík – 3:2. Hosté pak hráli vabank a domácí útočili do otevřené obrany. Jeden z brejků využil Antonín – 4:2.

TJ Vřesina
Miloš Chvěja (Vřesina, vedoucí týmu): Kvalitní zápas z obou stran. Kluci dřeli až do úmoru. Ve druhé půli nás hosté přitlačili. My však vítězství skvěle ubojovali.

TJ Suché Lazce
Martin Procházka (Suché Lazce, trenér): Soupeři jsme darovali tři góly a to nás stalo body. Domácí vyhráli zcela zaslouženě.