12.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Slavia rozebrala Vřesinu

11. L. Haas , 14. L. Haas , 39. L. Mařádek , 45. L. Haas , 66. R. Hypš , 69. L. Mařádek , 74. L. Haas , 77. L. Haas , 88. D. Kowalski
0

Slavia Opava si v sobotu zřídila na svém hřišti střelnici. Obětním beránkem se stalo mužstvo Vřesiny, které málek inkasovalo potupnou desítku. Mužem zápasu byl jasně Lukáš Haas, který vsítil pět branek.

Opava načala Vřesinu čtyřmi góly

Slavia Opava Vřesinu naprosto zesměšnila. Svůj den měl střelec pěti branek Lukáš Haas. Svůj galakoncert načal v 11. minutě, kdy si zpracoval balón na hrudi a nádherně se prosadil z voleje – 1:0. O tři minuty později šel Lukáš Haas sám na brankáře z poloviny hřiště a lišácky ho obhodil – 2:0. V 39. minutě po křižném centru Ivo Kratochvíla vstřelil gól Lukáš Mařádek – 3:0. V samotném závěru poločasu po přihrávce Lukáše Mařádka málem protrhl síť hostující branky svou střelou Lukáš Haas – 4:0.

Střelecký brankostroj se zastavil na čísle devět

Domácí nepolevili své úsilí ani ve druhé půli a skóre utěšeně narůstalo. V 66. minutě využil Robert Hypš chyby naivně hrající hostující obrany – 5:0. V 69. minutě byl Lukáš Mařádek o vteřinu dříve u míče než hostující gólman David Hruška a míč špičkou kopačky zasunul do sítě – 6:0. V 74. minutě po podobné akci zvyšoval už na sedmibrankový rozdíl Lukáš Haas – 7:0. Ten svůj brankový účet zakončil o tři minuty později po nahrávce Petra Kavana – 8:0. V samotném závěru uzavřel skóre zápasu střídající Daniel Kowalski a nešťastný david Hruška lovil podeváté míč ze sítě – 9:0.

FK Slavia Opava
Jakub Vaněk (Slavia Opava, záložník): Od začátku jsme byli jasně lepší a převahu přetavili v góly. Doufám, že jsme se naladili na vítěznou vlnu.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (fotograf, TJ Vřesina): No comment. Nehráli jsme absolutně nic. Na bránu jsme vystřelili jen pár propagačních střel.

B. Lorenz [-] - V. Henčl [-] , P. Kavan [-] , T. Matějek [-] (8. J. Frank [-] ) , R. Jedlička [-] (69. M. Mathias [-] ) - R. Škrobánek [-] (59. D. Kowalski [-] ) , L. Šustak [-] , J. Vaněk [-] , I. Kratochvíl [-] (62. R. Hypš [-] ) - L. Haas [-] , L. Mařádek [-] (71. M. Vaněk [-] )

TJ Vřesina
D. Hruška [-] - P. Koval [-] , K. Hofrichter [-] , V. Čech [-] , M. Gajda [-] (60. B. Antonín [-] ) - V. Kocian [-] , M. Boháč [-] , R. Koval [-] , F. Rončka [-] - P. Boček [-] , J. Lampart [-]

ŽK: 49. L. Mařádek - 49. V. Čech , 61. B. Antonín .
Hráči zápasu: B. Lorenz , L. Haas .
Místo: tráva. Počet diváků: 57. Rozhodčí: Kania Jaroslav - Bukovský Josef, Neděla Martin.