11.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

V Těšanech se body dělily

0

Utkání se odehrálo na těžkém terénu. První poločas byl vyrovnaný. Hosté byli nebezpeční především po standardních situacích. Domácí spíše hrozili po rychlých kombinacích. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. Po dlouhém míči Ročáka utekl obraně Balaci a s přehledem zakončil svůj únik. Druhou branku přidal Vahala, který utekl stoperům a podobně jako Balaci nedal golmanovi šanci - 2:0.  Hosté se nevzdali a bojovali dál o výsledek. Domácím docházely síly a když se hostům podařilo po rohu snížit Křížem na 2:1, tak bylo zřejmé, že zápas spěje k vyrovnání. To se hostům podařilo 10 minut před koncem a tak se soupeři rozešli smírně.

TJ Sokol Těšany
P. Šmerda [-] - L. Mucala [-] (89. P. Čermák [-] ) , Z. Vahala [-] (16. C. Balaci [-] ) , D. Kosař [-] , J. Nádeníček [-] , O. Štěpánek [-] (56. J. Vahala [-] ) , P. Vognárek [-] , O. Čech [-] , D. Petroušek [-] , M. Ročák [-] , J. Komínek [-]

FC Mokrá-Horákov
J. Petráš [-] - T. Kříž [-] , P. Zvara [-] , J. Plšek [-] , Z. Peniak [-] (30. L. Brablec [-] ) , A. Brablec [-] , J. Machek [-] , M. Trávníček [-] , R. Paták [-] , J. Holý [-] , D. Jirda [-]

Hráči zápasu: C. Balaci - M. Trávníček , A. Brablec , T. Kříž .
Místo: Těšany. Počet diváků: 40. Rozhodčí: KUROPATA Radomír - MRKVICA Tomáš, KREJČÍ Pavel.