11.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Fajgl hattrickem sestřelil Přísnotice

1. T. Fajgl , 20. T. Fajgl , 67. T. Fajgl - 62. A. Lang
0

Domácí do utkání vlétli jako uragán, když už v 1. minutě rozvlnil síť hostů Fajgl - 1:0. Ve 20. minutě Fajgl zvyšoval na 2:0 pro domácí tým. Hosté si vytvořili pár šancí, ale zůstaly neproměněny a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro domácí. Ve druhé půli hosté vykřesali naději, když snížil Lang na 2:1. Jenže veškeré naděje hostů na bodový zisk utnul opět Fajgl a zkompletoval hattrickt. Domácí tým hlavně díky jeho trefám zvítězil nad Přísnoticema 3:1.

SK Vojkovice B
M. Sokolář [-] - T. Kasprij [-] , Z. Sklenář [-] , D. Karas [-] (46. M. Smejkal [-] ) , M. Lang [-] - L. Rutmár [-] , M. Fiala [-] , T. Fajgl [-] , P. Poláček [-] - M. Nevěděl [-] (46. P. Pekárek [-] ) , M. Boháč [-]

TJ Sokol Přísnotice
J. Bažant [-] - S. Minařík [-] - O. Mahovský [-] , I. Krátký [-] , A. Lang [-] - M. Beneš [-] - J. Olejník [-] , J. Brychta [-] , L. Bažant [-] (70. L. Svoboda [-] ) , J. Měřínský [-] , P. Sedláček [-]

Hráči zápasu: T. Fajgl - A. Lang , P. Sedláček .
Místo: Vojkovice. Počet diváků: 120. Rozhodčí: HORÁK Petr - KREJČÍ Pavel, KUROPATA Radomír.