11.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Rajhrad otočil duel s Měnínem

0

V prvním poločase se ujali vedení hosté, když se v 19. minutě prosadil Škubica - 0:1 Zbytek poločasu se odehrával mezi šestnáctkami a branka nepadla. Poločas tedy skončil jednobrankovým vedením hostujícího týmu. Do druhé půle vyběhli domácí s odhodláním něco s výsledkem udělat. A to se jim také povedlo. V 54. minutě vyrovnával stav utkání na 1:1 domácí Havlík. Když vše směřovalo k tomu, že utkání skončí nerozhodně, rozvlnil hostující síť Řičica a tím zajistil 3 body domácímu celku. Rajhrad B porazil Měnín B 2:1.

RAFK Rajhrad B
L. Rauscher [-] - P. Koláček [-] , M. Gáč [-] , M. Řičica [-] , M. Antonczyk [-] , A. Buc [-] (46. D. Nutil [-] ) , C. Getos [-] , L. Sosnar [-] , L. Neugebauer [-] , P. Havlík [-] , D. Gáč [-]

SK Měnín B
R. Suchý [-] - D. Fiala [-] , R. Dohnálek [-] , M. Prchal [-] (83. P. Slováček [-] ) , R. Černý [-] , M. Žák [-] , D. Fiala [-] , R. Škubica [-] , O. Absolon [-] , L. Kalvoda [-] , M. Kordík [-] (71. V. Žáček [-] )

ŽK: 67. M. Antonczyk - 36. M. Prchal .
Hráči zápasu: P. Havlík , M. Řičica - R. Škubica .
Místo: Rajhrad. Počet diváků: 50. Rozhodčí: FLODR Zdeněk - KUNICKÝ Jiří, MINAŘÍK Stanislav.