11.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

V Želešicích se body dělily

0

Hned v 1. minutě se prosadil Řezáč a domácí vedli 1:0. Hosté se snažili o brzké vyrovnání, což se jim také podařilo ve 20. minutě Aujeským - 1:1. Ve zbytku poločasu už branka nepadla. Ve druhé půli se trefil hostující Srnec a hosté otočili skóre a vedli v Želešicích 1:2. Domácí nechtěli v tomto utkání prohrát a hnali se za vyrovnáním. V 72. minutě vstřelil vyrovnávací branku Kučera a tak utkání skončilo zaslouženou remízou 2:2.

TJ Viktoria Želešice
M. Kovařík [-] - J. Mach [-] (31. M. Karásek [-] ) , P. Řezáč [-] , O. Hlinecký [-] - A. Fligl [-] , P. Všetečka [-] (62. J. Starý [-] ) , A. Florián [-] , J. Přidal [-] - R. Knee [-] , T. Zlínský [-] (68. D. Hude [-] ) , R. Kučera [-] -

SK Měnín
J. Holčapek [-] - M. Gold [-] , M. Jeniš [-] , T. Hrdý [-] , J. Aujeský [-] , R. Lacko [-] , L. Maša [-] , J. Janoch [-] , A. Banongo [-] (57. M. Aujezdský [-] ) , R. Horta [-] , R. Srnec [-] (62. M. Maša [-] )

ŽK: 70. P. Řezáč - 80. L. Maša .
Hráči zápasu: P. Řezáč - R. Srnec , J. Aujeský .
Místo: Želešice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: HARÁSEK Bohumil - POKORNÝ Jaroslav, KOKRDA Roman.