4.kolo, Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor, 2015-2016

--

--

Suveréní Harta

0

Na Hartu přijeli horalové z Janských Lázní a chtěli se poprat o solidní výsledek, jelikož v úvodu soutěže si jim příliš nedaří. Naopak předváděná hra Podhůří je zatím příjemným překvapením okresního přeboru.

Celá stovka diváků dorazila do Podhůří na Krkonošské mini-derby a než to, co se nakonec na hřišti odehrávalo spíše očekávali vyrovnanou hru. Janské však po druhé brance naprosto selhaly a bylo po zápase. Otázkou se tak nakonec jen stal rozdíl ve skóre, který se zastavil na propastném 6:0.

Jánky ještě stačily

V úvodním dějství se hrálo spíše na polovině hostů a tak se na úvodní branku utkání nemuselo čekat příliš dlouho. Už v 11. minutě otevřel skóre kapitán Harty Hladík. Pokud diváci očekávali, že se misky na hřišti začnou přelévat tak se spletli. Jánky dál bránily a jen zřídka se pustily na steč k soupeřově brance. Brejky, ze kterých se hosté snažili hrozit byli většinou neškodné. Ovšem ani domácí z velké převahy v první půli nic víc nevytěžili a tak se šlo do kabin za stavu, který ještě nic neznamenal. Tedy 1:0

Druhý gól Jánky doslova zlomil

Druhý poločas se již odehrával zcela v domácí režii, což se solidní návštěvě na Hartě muselo líbit. Hned po vstřelení druhé branky do sítě Jánek bylo jasné, že hlavní otázkou už není jak ale o kolik. A přesně to se začalo brzy potvrzovat. Přišli branky na 3:0 resp. na 4:0 a po nich několik zahozených brankových příležitostí. Hosté museli s hořkostí přijmout pouze roli sparingpartnera a přihlíželi, jak bezmocný Bernasinski loví ze své sítě pátý a zanedlouho i šestý gól. Domácí se tak nadechli k lepším zítřkům, hosté pokračují v novosezóní mizérii.

Končeně jsme se dokázali výrazněji prosadit střelecky. To je rozhodně příslib do dalších utkání!

TJ Jiskra Podhůří
P. Kulhánek [-] - M. Němec [-] (57. Z. Smejkal [-] ) , T. Hladík [-] , T. Pařez [-] , J. Kalenský [-] - S. Mlejnek [-] , P. Přívratský [-] (57. J. Novotný [-] ) , E. Zdržálek [-] , M. Svintek [-] - D. Zdržálek [-] (74. P. Provazník [-] ) , I. Lastomirský [-]

SK Janské Lázně
D. Bernasinskí [-] - M. Sapár [-] (46. M. Dvořák [-] ) , J. Hradecký [-] , M. Dvořák [-] , R. Koblížek [-] , D. Brát [-] , P. Demuth [-] , M. Sapár [-] , V. Sameš [-] , K. Borkovec [-] , J. Mihálik [-]

ŽK: 52. T. Hladík , 58. T. Pařez - 33. P. Demuth , 48. V. Sameš , 87. R. Koblížek .
Místo: Podhůří. Počet diváků: 100. Rozhodčí: DOLEJŠÍ Jan - MEJSNAR Bohumil (N), KOPECKÝ Jaroslav (N).