11.kolo, Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Lhota otočila zápas v Petrovicích a veze domů vítězství

28. M. Rumpík - 52. D. Rešl , 76. J. Pápay , 88. M. Faltys
0

Kostelecká Lhota potvrdila postavení v tabulce a porazila Petrovice v poměru 3:1. Utkání, ve kterém museli hosté dohánět jednogólovou ztrátu, však nakonec skončilo po trefách Rešla, Pápaye a M. Faltyse zcela jednoznačně. Lhota zůstává po tříbodovém zisku druhá za suverénní Lukavicí, Petrovice okupují po po čtvrté porážce v sezoně 8. místo.

Po prvním poločase by hosté prohráli

Kostelecká Lhota zavítala v rámci 11. kola okresního přeboru na hřiště Petrovic a po necelé půlhodině hry překvapivě prohrávala. Domácí sice vyrukovali na silnějšího soupeře s defenzivním fotbalem, přesto po první půli vedli. Ve 28. minutě se totiž za domácí trefil Miroslav Rumpík a přinesl na kopačky svého mužstva klid v podobě jednobrankového náskoku.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se Lhota činila a nastřílela tři góly

Lhota se v druhé půli prezentovala větší fotbalovostí, vyeliminovala petrovického střelce Rumpíka a v 52. minutě zásluhou Rešla zaslouženě slavila vyrovnání. Poté se hostům dokonce podařilo gólový účet zápasu zcela otočit. V 76. Minutě přidal druhou branku útočník Jakub Pápay a v 88. dokonal obrat Michal Faltys.

Kostelecká Lhota si po nepovedeném začátku s Petrovicemi nakonec poradila a urvala v tříbodový zisk. V tabulce jí stále patří druhé místo za nedostižnou Lukavicí, na kterou ztrácí pět bodů. Petrovičtí jsou s patnácti body osmí.

Kostelecká Lhota
Roman Svatoš: Po prohraném prvním poločase naši trenéři malinko pozměnili sestavu. Hlavním úkolem bylo pohlídali Míru Rumpíka. To stačilo na to, aby byl soupeř v útoku úplně bezzubý. Pak už jsme jen čekali, kdy a kdo se z nás prosadí. Nakonec zasloužené tři body.

Petrovice
K. Baťha [-] - J. Šípek [-] , M. Rumpík [-] , P. Pavelka [-] (78. M. Repš [-] ) , M. Pacholík [-] (65. F. Ullrich [-] ) , L. Morávek [-] , J. Lodr [-] , B. Kolář [-] , J. Halíř [-] (78. J. Maršík [-] ) , D. Bušák [-] , J. Brandejs [-]

P. Hejčl [-] - M. Faltys [-] , V. Hrubý [-] , M. Jiruška [-] (46. D. Faltys [-] ) , L. Andrle [-] - R. Svatoš [-] , D. Rešl [-] , M. Bulavcsjak [-] , J. Plocek [-] (46. P. Bažo [-] ) - P. Jakubec [-] , J. Pápay [-] (78. J. Filip [-] )

ŽK: 35. D. Bušák , 39. L. Morávek , 75. J. Lodr , 78. J. Šípek , 90. J. Maršík - 34. J. Plocek , 58. R. Svatoš , 77. V. Hrubý , 78. M. Faltys .
Hráči zápasu: M. Rumpík - M. Faltys , D. Rešl , J. Pápay .
Místo: Petrovice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich - NOSEK Milan, ZÁLIŠ Martin.