11.kolo, Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Vamberk nabral druhý dech a znovu pálí ostrými

0

Fotbalisté Vamberka zopakovali střelecké hody z minulého kola a pro Rokytnici přichystali osmigólovou nálož. Dvěma trefami k výhře přispěl tradiční střelec Michal Šrom, největší hvězdou se stal David Hamerský, který vsítil čtyři góly. Vamberk další povedenou jízdou zažehnal drobnou herní krizi, jež se projevila v zápase s Deštným, Rokytnice má po utrženém debaklu do příštího kola co zlepšovat.

Vamberk nadělil Rokytnici hned v úvodu čtyři góly

Skvělé vamberecké představení načal už ve 13. minutě první půle ostrostřelec Michal Šrom. Jeden gólový zásah však agilnímu útočníkovi nestačil, a tak za 11 minut přidal další trefu. Celkově sedmá branka ze dvou zápasů znamenala pro domácí celek průběžné vedení 2:0. Ve 28. minutě na hřišti zaúřadoval David Hamerský, který po povedené akci svého mužstva nejprve zvýšil na 3:0. O další čtyři minuty později skóroval podruhé a ve Vamberku se začalo schylovat k debaklu. Neškodná Rokytnice se nezmohla téměř a mohla jen děkovat rozhodcovské píšťalce, která ukončila hrůzostrašný první poločas.

Domácí pokračovali ve střelecké pohodě i po přestávce

Z letargie však hostující mužstvo neprobrala ani přestávka. V 61. minutě se proto prosadili zase domácí. Na konci gólové akce nebyl nikdo jiný než David Hamerský, jenž svou třetí brankou v zápase dokonal hattrick. A aby trochu napěchoval týmovou kasu, dorazil Rokytnické v 69. minutě svým čtvrtým zásahem. Rokytnice byla po šestém gólu na ručník a Vamberk ji následně dorazil dalšími dvěma zářezy. V 74. minutě protrhl vlastní střeleckou smůlu Pavel Šponar a v 80. upravil na konečných 8:0 Patrik Luňáček.

TJ Baník Vamberk
V. Hlach [-] - M. Nývlt [-] , M. Pavelka [-] , A. Kuhn [-] , M. Malý [-] (56. D. Halamka [-] ) - D. Hamerský [-] (68. P. Luňáček [-] ) , P. Šponar [-] , D. Richter [-] , J. Luňáček [-] - O. Dostál [-] (72. P. Brandejs [-] ) , M. Šrom [-] (81. M. Vídeňský [-] ) -

1. FC Rokytnice
M. Cit [-] - V. Holenda [-] (64. M. Kaška [-] ) , V. Štěpánek [-] , D. Cit [-] , P. Koukol [-] , F. Havlíček [-] , P. Pelant [-] , L. Hůlka [-] , P. Chudý [-] (46. S. Langr [-] ) , R. Presbruchý [-] , L. Levý [-]

ŽK: 24. P. Pelant , 29. R. Presbruchý , 60. V. Štěpánek , 62. L. Levý .
Hráči zápasu: J. Luňáček , M. Šrom , P. Šponar , D. Hamerský .
Místo: Vamberk. Počet diváků: 54. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich - MORAVEC Miroslav, KOTYZA Pavel (N).