20.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Deset gólů v Černilově

55. J. Havlas , 73. J. Čapek - 16. L. Jedlička , 38. M. Pavlis , 43. J. Vach , 48. J. Srpek , 51. D. Hegr (p.) , 73. J. Srpek , 76. J. Srpek , 88. J. Pejchal
0

Osmý Černilov hostil první Lhotu pod Libčany. Domácí tým hrál souběžně s Áčkem a tak se ani nedaly čekat nějaké posily. Hostující tým v tomto zápase prokázal své kvality a padesátka přítomných diváků viděla nakonec padnout deset gólů.

V prvním poločase jasná převaha hostů

Už úvod zápasu naznačil, kdo bude pánem na hřišti. Lhota byla ve všech atributech lepší a domácí se stěží dostávali za půlku. Po čtvrthodinové oťukávané poprvé uhodilo. Hostující Jedlička si naběhl na perfektní centr a přesnou hlavičkou poprvé překonal domácího gólmana Podstatu. Poté se domácí úspěšně bránili atakům hostů a další branky přišly až v závěru prvního poločasu. V 38.minutě se do vápna domácích dostal Pavlis, udělal kličku gólmanovi Podstatovi a zavěsil do prázdné brány. Hosté se ujali vedení 0:2 a to ještě nebylo z jejich strany vše. V 43.minutě kopali hosté roh, na který si zezadu naběhl Vach a skvěle se trefil ze vzduchu placírkou. Míč zapadl do sítě smutného Podstaty a bylo to 0:3. Tímto výsledkem skončil i první poločas

V druhém poločase se strhla branková přestřelka

V druhém poločase se hrálo o hodně lehkovážněji, než v tom prvním. Z domácího týmu spadla deka a najednou i domácí hráči ukazovali, že umí hrát fotbal. Hrálo se nahoru, dolů a, ale s tím rozdílem, že hosté své šance proměňovali o hodně víc. Už v 48.minutě se trefuje hostující Srpek po brejku, klasickým českým bodlem a zvyšuje na 0:4. V 50.minutě je vápně domácích faulován Srpek a hosté dostávají výhodu pokutového kopu. Penaltu bezpečně proměnil Hegr a zaokrouhlil skóre na 0:5. Domácím se konečně daří skórovat a v 55.minutě snižuje na 1:5 Havlas. Domácí jsou při chuti a v 73.minutě snižuje na 2:5 Čapek a vypadá to, že by to nemusel být takový nářez. Jenomže v průběhu tří minut se dvakrát trefil hostující Srpek a rázem to bylo 2:7. Na konečných 2:8 uzavíral Pejchal dvě minuty před koncem. Lhota pod Libčany potvrdila roli favorita a zaslouženě si odvezla všechny body.

TJ Sokol Lhota pod Libčany
Trenér Pavel Pavlis: V prvním poločase jsme domácí nepustili za půlku a jasně ho vyhráli. V druhém poločase se už hrálo lehkovážněji, domácí zlepšili svou hru, ale nám to tam dnes opravdu padalo. Získali jsme povinné tři body.

FK Černilov B
J. Podstata [-] - F. Dědek [-] , M. Voltr [-] , M. Kříž [-] , V. Hlaváč [-] - J. Nápravník [-] , D. Církva [-] , J. Havlas [-] , A. Bouchal [-] (66. T. Hofman [-] ) - P. Jelen [-] , M. Holeček [-] (66. J. Čapek [-] ) -

J. Tluka [-] (84. P. Tomáš [-] ) - J. Pavlíček [-] , M. Tlučhoř [-] , P. Čihák [-] , P. Vyleťal [-] (76. S. Čížek [-] ) - M. Pavlis [-] (73. L. Švarc [-] ) , J. Pejchal [-] , L. Jedlička [-] , J. Vach [-] - D. Hegr [-] , J. Srpek [-]

ŽK: 59. A. Bouchal , 64. M. Kříž .
Hráči zápasu: J. Havlas - M. Tlučhoř , J. Srpek .
Místo: Černilov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Grossman Martin - BENÁK Petr (N), SÁS Milan (N).