1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A, 2015-2016

--

0

Další úspěch nováčka. Starý Bydžov zdolal doma rezervu Nového Hradce, ještě v minulé sezoně účastníka okresního přeboru.

Starý Bydžov – Nový Hradec B 2:0

Domácí byli po celý zápas lepší, když se hrálo za úmorného vedra a doslova na Sahaře.

Fakta – branky: Tomeš, Lechman, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Václavík), poločas 1:0, diváci: 53, rozhodčí Stránský. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr – Tomeš, Štoček, Pánek, Ondráček – Lechman, Zmítko, Václavík, Váňa (89. Smutný) – Bužik (70. Semerák), Černý (85. Šula). Nový Hradec B: Radoň – Bombard, Darius, Kaplan, Novotný – Přiklopil, Linder, Sajvera, Vopálka – Vrabec, Bendik.

Na Sahaře

Když domácí hodnotili svůj první zápas ve III. třídě, neopomněli zmínit podmínky, v nichž se hrálo. Stejně jako v celém Česku ničilo hráče šílené vedro. Hrálo se doslova na Sahaře," poznamenali fotbalisté Starého Bydžova. Přesto je vedro nezastavilo. A také další nepříjemnosti - zaprvé soupeř, jenž spadl z vyšší soutěže, zadruhé zahozená penalta. Tu neproměnil záložník Václavík. Přesto Starý Bydžov po poločase vedl, v 9. minutě se trefil Lechman.

Lepší domácí

Také ve druhém poločase byli domácí lepší a mířili za třemi body. Definitivně je uklidnil zkušený krajní obránce Pavel Tomeš, bratr záložníka či zadáka divizního Dvora Králové Petra Tomeše. Tomeš se trefil v 74. minutě a hosté poté již neměli sílu na zvrat.

SK Starý Bydžov
M. Šteyr [-] - J. Bužík [-] (70. O. Semerák [-] ) , F. Černý [-] (85. P. Šula [-] ) , T. Váňa [-] (89. M. Smutný [-] ) , P. Václavík [-] , J. Zmítko [-] , T. Lechmann [-] , M. Ondráček [-] , A. Pánek [-] , J. Štoček [-] , P. Tomeš [-]

FC Nový Hradec Králové B
J. Radoň [-] - G. Bendig [-] , J. Vrabec [-] , J. Vopálka [-] , M. Sajvera [-] , J. Linder [-] , M. Přiklopil [-] , R. Novotný [-] , L. Kaplan [-] , J. Darius [-] , J. Bonhard [-]

ŽK: 83. F. Černý - 42. J. Bonhard .
Místo: Starý Bydžov. Počet diváků: 53. Rozhodčí: Stránský Martin - DOSKOČIL Lukáš (N), HORÁČEK Josef (N).