1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

0

Domácí tým zaslouženě získal tři body.

Fakta – branky: 59., 65., 74. Schubert, 27. Tauchman, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Pošík), poločas 1:0, diváci: 75, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Skřivany: Špičák – Zima, Ludvík, Matějka, Roischel (81. Mágr) – Kulich (54. Bielik), Pošík, Škaloud, Tauchman – Schubert, Čapek (84. Truksa). Dobřenice: Zasadil – Klobása, Rahimič, Lexa, Trnka – Brixi (68. Moravec), Svatoš, Hladký, Lenomar – Ročín, Kopta.

Domácí lepším mužstvem

Skřivany vstoupily do utkání velmi dobře, lépe se pohybovaly a hosty přehrávaly. Svoji převahu korunovali ve 27. minutě, kdy se trefil Tauchman. Do konce úvodního dějství pak už branka nepadla a do kabin tedy domácí odcházeli s jednobrankovým vedením.

Naděje na zvrat

Na začátku druhého poločasu měli hosté hned tři příležitosti k tomu, aby výsledek otočili, ale vytěžili z nich pouze jednu nastřelenou tyč Špičákovy branky. Domácí pak o výsledku rozhodli v rozmezí patnácti minut, kdy se hattrickem blýskl Schubert. Skřivany tak odstartovaly do nového ročníku okresního přeboru vysokým vítězstvím 4:0.

TJ Slavoj Skřivany
P. Špičák [-] - A. Roischel [-] (81. M. Mágr [-] ) , M. Matějka [-] , J. Ludvík [-] , V. Zíma [-] (54. P. Bielik [-] ) - M. Kulich [-] (80. P. Zíma [-] ) , J. Škaloud [-] , D. Pošík [-] , P. Tauchman [-] - R. Schubert [-] , M. Čapek [-] (85. M. Truksa [-] ) -

AFK Sokol Dobřenice
Z. Zasadil [-] - J. Brixi [-] (65. J. Moravec [-] ) - J. Kopta [-] , I. Ročín [-] , M. Lenomar [-] , V. Hladký [-] , E. Svatoš [-] , S. Trnka [-] , P. Lexa [-] , M. Rahimič [-] , P. Koblása [-]

Místo: Skřivany. Počet diváků: 75. Rozhodčí: Liebisch Osvald - ŠMOLKA Milan, PODHAJSKÝ Patrik.