1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

0

Rezerva Vysoké si bezpečně poradila s Lovčicemi.

Fakta – branky: 86. Sobota – 49., 70. a 80. Jílek, 53. Jelínek, 37. Homolka, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:1 (nedal 59. Pražák), poločas 0:1, diváci: 50, rozhodčí Grossman. Sestavy – Lovčice: Tůma (46. Hrášek) – Janouch, Louda, Sobota, Hlaváč M. (46. Myška) – Žižka, Škop (66. Císař), Šanda, Kupka – Hála M. (46. Hlaváč Š.), Hladík. Vysoká B: Pavliš – Filípek, Vicany, Jelínek (54. Černík), Lunda – Starý, Pražák (61. Šrámek), Feistel, Jílek – Homolka (65. Hladík), Dvořák.

Domácí dokázali vzdorovat

Kombinačně silnější FK Vysoká nad Labem B měla v utkání územní převahu, avšak domácí dokázali svému soupeři v prvním poločase vzdorovat. Do vedení dostal hostující celek ve 37. minutě Homolka.

Převaha hostů se projevila

Ve druhém pločase se již hosté dokázali prosadit brankově, v dalším průběhu utkání vstřelili čtyři branky a nutno říci, že řadu dalších příležitostí ještě nevyužili. Největší měrou se na výši skóre podílel Jílek, autor hattricku. Domácí stačili snížit až v samotném závěru na konečných 1:5 z jejich pohledu.

TJ Sokol Lovčice
P. Tůma [-] (46. M. Císař [-] ) - M. Janouch [-] , T. Louda [-] - M. Hála [-] (46. P. Myška [-] ) , L. Šanda [-] , R. Kupka [-] , M. Hlaváč [-] (46. J. Hrášek [-] ) , L. Hladík [-] , M. Žižka [-] , M. Škop [-] (66. Š. Hlaváč [-] ) , J. Sobota [-]

FK Vysoká nad Labem B
M. Pavliš [-] - P. Lunda [-] , J. Jelínek [-] (54. J. Černík [-] ) , P. Filipek [-] , O. Vicany [-] - T. Feistel [-] , L. Dvořák [-] , V. Pražák [-] (61. J. Šrámek [-] ) , D. Starý [-] - J. Homolka [-] (65. A. Hladík [-] ) , V. Jílek [-]

ŽK: 49. M. Škop .
Místo: Lovčice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Grossman Martin - MYŠKA Jaroslav (N), ŠKOLNÍK Ivo (N).