1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

0

Tři body putovaly zaslouženě do Stěžer.

Fakta – branky: Kulhánek – Hantsch, Faltus, Gabriel, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Štancl. Sestavy – Dohalice: Čížek – Taichman, Krátký, Kulhánek (88. Pišl J.), Juran – Pišl P., Lindr, Petřík, Dvořák – Novák, Zapadlo (62. Gazík). Stěžery: Švehlík – Spielvogel (75. Mlateček), Ducháček, Částka, Široký (55. Archleb) – Gabriel, Vácha J. (46. Mokrej), Tušic, Faltus – Hantsch, Štěpánek (89. Vácha K.).

Nerozhodné první dějství

V úvodním utkání nové sezony okresní přeboru mezi Dohalicemi a Stěžery působili lepším a fotbalovějším dojmem hosté. Po první pětačtyřicetiminutovce ale trval stav 1:1. Domácí předváděli velmi bojovný výkon.

Fotbalovější hosté strhli výhru na svoji stranu

Ve druhém poločase domácí pokračovali v bojovném stylu hry, ale hosté dokázali dvěma brankami utkání rozhodnout. Ve stěžerském dresu se do střeleckých statistik tohoto duelu zapsali Hantsch, Faltus a Gabriel. Hosté tak ze hřiště soupeře odvezli tři body za výhru 3:1.

TJ Sokol Dohalice
D. Čížek [-] - P. Zapadlo [-] (62. D. Janďourek [-] ) , T. Novák [-] , M. Dvořák [-] , J. Petřík [-] (84. J. Hubáček [-] ) , L. Lindr [-] (50. M. Gazdík [-] ) , P. Pišl [-] , D. Juran [-] , K. Kulhánek [-] (88. J. Pišl [-] ) , M. Krátký [-] , J. Taichman [-]

TJ Sokol Stěžery
F. Švehlík [-] - O. Široký [-] (55. M. Archleb [-] ) , J. Částka [-] , J. Ducháček [-] , D. Spielvogel [-] (75. A. Mlateček [-] ) - J. Gabriel [-] , T. Tušic [-] , R. Štěpánek [-] (89. K. Vácha [-] ) , J. Vácha [-] (46. J. Mokrejš [-] ) - P. Hantsch [-] , R. Faltus [-]

ŽK: 73. P. Pišl - 40. J. Vácha , 51. P. Hantsch , 77. R. Faltus .
Místo: Dohalice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠTANCL Oldřich - DOUBRAVA Miloslav, SILBER Dan (N).