5.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

65. J. Mokrejš , 86. J. Gabriel (p.)
0

Stěžery potvrdily v domácím prostředí svoji kvalitu a získaly tři body.

Herní převaha domácích

V rámci pátého mistrovského kola se na hřišti Stěžer představila rezerva Vysoké nad Labem a dle aktuálního postavení v tabulce sliboval duel zajímavou podívanou. V samotném zápase měli převahu domácí, kteří dobývali branku hostů. V prvním dějství ovšem žádná akce nepřinesla gólové vyústění, do kabin se tedy odcházelo za bezbrankového stavu.

Výhru zařídil Mokrejš

Ve druhém dějství už ovšem domácí udeřili. První a zároveň vítěznou branku utkání vstřelil v 65. minutě devatenáctiletý Jakub Mokrejš. Na vedoucí trefu nedokázalo mužstvo Vysoké nad Labem odpovědět a v 86. minutě přidal vítěznou pojistku z nařízeného pokutového kopu Jiří Gabriel. Stěžery tak po domácím vítězství 2:0 figurují na třetím místě tabulky s jedenácti body.

TJ Sokol Stěžery
M. Samšeňák [-] - J. Samšeňák [-] , M. Archleb [-] , J. Ducháček [-] - P. Hantsch [-] (19. M. Hanousek [-] ) , R. Štěpánek [-] , T. Tušic [-] , J. Vácha [-] , J. Gabriel [-] - R. Faltus [-] (82. M. Tluka [-] ) , J. Mokrejš [-]

FK Vysoká nad Labem B
M. Pavliš [-] - J. Černík [-] , P. Filipek [-] , O. Vicany [-] , J. Vavřina [-] - J. Šrámek [-] , D. Starý [-] , J. Jarkovský [-] (66. A. Kalaš [-] ) - T. Novotný [-] , A. Hladík [-] - P. Lunda [-]

ŽK: 20. P. Lunda , 51. D. Starý .
Místo: Stěžery. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Konhefr ml. Vlastislav - TUČEK Marcel (N), MUSIL Jaroslav (N).