8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

30. V. Tůma , 53. M. Škop - 65. J. Telinger , 75. L. Brixí
0

Probluz dokázala zareagovat na nepříznivý vývoj a v Lovčicích nakonec remizovala.

Lovčice silnější v kombinaci

Mužstvo Lovčic, které se zatím pohybuje v dolních patrech tabulky, potřebovalo v domácím duelu s Probluzí bodovat. Lovčice vstoupily do utkání aktivně a v prvním dějství byly kombinačně lepším týmem, čehož využily ve 28. minutě, kdy se trefil Vojtěch Tůma.

Zlepšený výkon Probluzi

Druhý poločas zahájili domácí opět dobře a v 53. minutě vedli zásluhou Škopa již o dvě branky - 2:0. Po vstřeleném gólu však jako by Lovčicím došly síly, Probluz přebrala otěže zápasu a v 65. minutě využila chyby domácích ke snížení, o což se postaral přesnou trefou Telinger. O deset minut později se hostům podařilo stav vyrovnat, úspěšným střelcem byl Lukáš Brixí. Do konce utkání se již skóre neměnilo a Lovčice tak mohou litovat vlastních chyb, které je stály vítězství.

Podrobnosti přineseme.

TJ Sokol Lovčice
J. Appl [-] - - M. Žižka [-] , T. Louda [-] (79. R. Kupka [-] ) , P. Vavřínek [-] , V. Tůma [-] , M. Škop [-] (74. M. Císař [-] ) , P. Pařízek [-] , P. Myška [-] , L. Šanda [-] , L. Sedlic [-] (68. O. Koubek [-] ) , M. Janouch [-]

AFK Probluz
L. Brambora [-] - D. Ficenec [-] , J. Dobeš [-] , P. Kolakovský [-] , R. Neumann [-] - J. Karlík [-] , P. Prostředník [-] , Z. Novák [-] (51. V. Kaplan [-] ) - J. Telinger [-] , J. Pražák [-] , L. Brixí [-]

ŽK: 22. M. Janouch , 86. P. Myška - 8. D. Ficenec , 85. J. Karlík . ČK: 81. M. Janouch .
Místo: Lovčice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Ikizgül Varol - DOSTÁL Milan, ŠMOLKA Milan.