2.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Plšek vs. Ohnišov.

1. V. Vlček , 5. J. Králíček (vl.) , 7. V. Vlček , 17. J. Plšek , 31. J. Plšek , 36. J. Remeš (vl.) , 52. J. Plšek , 61. J. Plšek , 65. J. Plšek , 70. J. Vaněček - 12. S. Krpata , 22. D. Brzek
0

Ze začátku se hosté ještě drželi.

Ze začátku zápasu byl vidět lehce nervózní start do utkání a to zejména ze strany domácích. Hosté naopak šli do zápasu, jakoby neměli co ztratit a tak byli domácím vyrovnaným celkem. Rezerva Náchoda šla sice brzy do dvoubrankového vedení, to ale hosty nakoplo a začali na svého soupeře tvrdě dorážet. Odměnou za to jim byla nejprve kontrující branka na 2:1 a poté i na 3:2. Atraktivní rozjezd obou týmů zabrzdila až 31. minuta. Od té doby už byl na hřišti v podstatě jen jeden celek. Domácí od té doby začali dominovat a Ohnišov jasně přehrávat.

Pokračování v dominanci.

Druhá půle už předvedla v podstatě jednostranný fotbal. Byla jen otázka, kolik branek domácí nastřílí a také, kolik jich nastřílí útočník Plšek. Ten, ke dvou brankám z prvního poločasu, přidal hattrick v tom druhém a stal se jasnou hvězdou utkání. Závěr utkání se už dohrával.

FK Náchod B
D. Vik [-] (60. V. Ruffer [-] ) - J. Rorbach [-] , R. Poláček [-] , J. Vejprava [-] , D. Král [-] (66. S. Hanel [-] ) - T. Vejprava [-] , V. Vlček [-] , L. Říha [-] - J. Plšek [-] (70. L. Pavlíček [-] ) , E. Krombholz [-] (46. R. Kadavý [-] ) , J. Vaněček [-]

TJ Start Ohnišov
M. Malý [-] - M. Cuberka [-] , J. Čančara [-] , J. Kováč [-] , S. Krpata [-] (53. O. Svatoň [-] ) , D. Brzek [-] (60. D. Bureš [-] ) , M. Týfa [-] (70. K. Martínek [-] ) , M. Müller [-] (76. T. Krahulec [-] ) , V. Zrzavý [-] , J. Králíček [-] , J. Remeš [-]

ŽK: 65. M. Müller , 75. J. Králíček , 89. K. Martínek .
Místo: Běloves, UMT. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Havlík Aleš - ŽEROVNICKÝ David, ŘÍHA Michal.