7.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Sadská vykradla Starou Lysou díky hattricku Jakuba Štěpána!

0

I v sedmém kole pokračovalo trápení fotbalistů Staré Lysé. Ti naposledy vyhráli v prvním kole a nyní spadli až na dno tabulky. Především kvůli tomu, že doma prohráli s béčkem Sadské, které si odvezlo výhru 3:2 a po druhé výhře za sebou vyskočilo na 5. místo.

Stará Lysá
Josef Boubín(kapitán): „První poločas vyrovnaná hra. Dali jsme na 2:1 a sehráli vyrovnaný první poločas. V prvních deseti minutách soupeř srovnal na 2:2 a po nedomluvení našich beků vedl 3:2. Snažili jsme se útočit ve třech, ale gól už se nám vstřelit nepovedlo.“

Stará Lysá
M. Pecháček [-] - J. Vlček [-] - P. Horčic [-] (59. J. Štumar [-] ) , P. Vrbický [-] , J. Duchoslav [-] , P. Veselý [-] , J. Boubín [-] , R. Krejčí [-] , Z. Krejčí [-] , R. Špitálský [-] , T. Havelka [-]

AFK Sadská B
P. Kubík [-] - M. Slavík [-] , A. Kučera [-] , J. Cempírek [-] , J. Štěpán [-] - J. Noll [-] , L. Svoboda [-] , T. Lugmajer [-] - M. Hnízdo [-] (86. T. Pejcha [-] ) , M. Fér [-] (75. D. Dvořák [-] ) , R. Hájek [-] (46. J. Kreische [-] ) -

ŽK: 58. Z. Krejčí , 76. P. Vrbický - 64. M. Slavík .
Místo: tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Hlavička Pavel - ČERNÝ Miroslav (N), SEDLÁČEK Lukáš (N).