7.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Kounický Lukáš Šedivý dal 4 góly a jeho tým porazil Chrást 5:1!

0

Kounicím se daří v čele tabulky si po sedmi kolech vytvořily už čtyřbodový náskok před trojicí Všechlapy, Straky, Bobnice. Doma porazili Chrást 5:1, který se naopak trápí. Čtyřikrát v řadě nedokázal vyhrát a v tabulce se propadl na destáou pozici.

Kounice
bez komentáře: Hledáme zpravodaje z týmu Kounic. Ozvěte se nám!

Chrást
Miroslav Štětina (2. asistent trenéra): „Ze začátku zápasu jsme překvapivě s vedoucím mužstvem tabulky drželi krok a šance se střídali na obou stranách! Rozhodující část zápasu se odehrála v rozmezí od 18. do 26. minuty kdy naši hráči jakoby ze hřiště zmizeli a naprostou nedůsledností nechali domácí hráče vsítit tři branky! Neuvěřitelné! Ve zbytku poločasu přeci jen zabrali a Černý snížil. V závěru ještě Adamovič vstřelil druhou branku ale domácí „jistota“ pomezní Houska odmával nesmyslný ofsajd! V nástupu do druhého poločasu byli naši hráči jasně lepší, ale špatná koncovka a výborný domácí brankář nám nedovolili skórovat! V závěru zápasu domácí přidali ještě dvě branky, opět po hrubkách našich hráčů! Hrozných osm minut prvního poločasu zkresluje celý zápas a následný krutý výsledek!“

Kounice
M. Liebelt [-] - T. Liebelt [-] (80. M. Čech [-] ) , J. Vorlíček [-] , P. Šoufek [-] , F. Leggeri [-] , R. Budský [-] , L. Šedivý [-] , A. Verner [-] (46. J. Šeda [-] ) , J. Dobiáš [-] (46. M. Trnka [-] ) , D. Kramář [-] , J. Strejc [-]

Chrást
J. Čermák [-] - V. Roudnický [-] , M. Roudnický [-] , M. Adamovič [-] , J. Kopecký [-] - M. Vyšata [-] , L. Křivský [-] (80. M. Souček [-] ) , D. Kovařík [-] , M. Svědínek [-] - P. Boháč [-] (75. J. Štětina [-] ) , M. Černý [-]

ŽK: 13. P. Šoufek , 24. J. Vorlíček - 17. L. Křivský .
Hráči zápasu: L. Šedivý .
Místo: tráva. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Kopic Miloslav - HOUSKA Jaroslav (N), SKÁLA Vladimír (N).