Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

02.06.2024 17:00

24.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

FOTO/ROZHOVOR: Chyba Chudého v závěru utkání pečetila výhru Jižanů


Branky


8

Ve 24. kole přivítala rezerva Hlubiny na domácím hřišti celek FC Ostrava Jih. Vstup vyšel domácímu týmu nejlépe jak mohl, ale po obdržené brance se hosté probudili a do poločasu otočili skóre na svou stranu. Ve druhé půli nebyla opět o branky nouze.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Skvělá akce v závěru poločasu dopomohla hostům k otočení skóre

Začátek zápasu domácím vyšel. Diktovali tempo hry a do prvního gólu soupeře k ničemu nepustili. V 11. minutě otevřel skóre René Kalay – 1:0. Po prvním gólu hra Hlubiny upadla, hlubinští neměli skoro žádný pohyb a bylo to z jejich strany takové statické. Ve 29. minutě se po jednom z brejků jižanů prosadil kapitán Leščák - 1:1. Ve 35. minutě krásný centr a jeden z domácích hráčů utekl po pravé straně, poté ve vápně předával míč na zadní tyč, tam sice jeden z domácích hráčů zakončil, ale přesto se mu nepovedlo míč usměrnit do brány. Ve 37. minutě po krásném centru z rohového praporku hosté vyslali hlavičku, která ale na brankáře domácích neletěla. Ve 39. minutě Hommes prověřil brankáře Begu, ale tento pokus šel přímo do jeho náruče. Nádherná akce jižanů po minutě se prosadil Hampel, kterému předložil míč přímo na střelu z první Šlosar – 1:2. Tímto také skončil první poločas, který si hlubinští pokazali prakticky sami.

 

 

 

Branka do prázdné pečetila výhru

Hned z úvodu druhé půle nepřesný pokus hostujícího hráče, který letěl vysoko nad bránu. Ve 49. minutě se hlubinským podařilo srovnat, na hranici vápna se k míči dostal René Kalay a poslal míč přímo k tyči. S tímto pokusem brankář Bega už nemohl nic udělat – 2:2. Hned o minutu později se opět hlubinští tlačili do zakončení a chybělo málo, aby se k přihrávce do vápna dostal domácí hráč, ale nakonec skvělý zákrok obránce, který ve skluzu zamezil možné šanci domácích. V 60. minutě pokus hostů z přímého kopu, který ale mířil vysoko nad bránu. Na druhé straně jen o minutu později dalekonosná rána, ale také perfektní zákrok brankáře Begy, který musel hodně natáhnout, aby míč vyrazil nad břevno. Opět o minutu později se opět domácí hráč dostal k zakončení, ale opět skvělý Bega. V 65. minutě inkasovala žlutou kartu střídačka Jižanů, když hlasitě dávala najevo souhlas s neodpískaným zákrokem na hostujícího hráče. O dvě minuty později střela domácích, která letěla vedle tyče, ale hostující hráč jí odkopl na roh, se štěstím, že nemířila na vlastní bránu. V 72. minutě krásná individuální akce, když prošel sám Kalay až před brankáře Begu, ale ten jeho pokus vychytal. V téže minutě se opět k pokusu dostal Kalay, ale jeho pokus brankář Bega chytil do náruče. Velkou šanci měli jižané i na druhé straně, ale hostující hráč nastřelil pouze boční síť. V 79. minutě opět šli jižané do vedení, z levé strany skvěle dobíhal Leščák a zakončil na zadní tyč – 2:3. Jen o minutu později další velká šance hostů, když jeden z hráčů šel sám na brankáře Chudého, ale ten jeho pokus zneškodnil. V 83. minutě už se mohl vrhnout sám na brankáře Šlosar, ale domácí obránce Kempný skvělým skluzem zamezil této šanci. Přesto se v téže minutě dostal Šlosar k zakončení, ale opět skvěle zakročil brankář Chudý. Jen o pět minut později už definitivně podtrhl výhru jižanů Marek Šlosar, když brankář Chudý udělal chybu a poté už měl Šlosar jednoduchou práci a jen dokráče s míčem až do prázdné brány. V nastaveném ještě Kempný z voleje prověřil brankáře Begu, ale ten opět skvěle zakročil a míč mu skončil v náruči.

 

 Sestavy


TJ Unie Hlubina B
P. Chudý [-] - E. Bocko [-] , O. Vašek [-] (59. L. Kovalovský [-] ) , D. Sztasak [-] (61. D. Slezák [-] ) , R. Šamara [-] , R. Kalay [-] , J. Hommes [-] (56. J. Knedla [-] ) , J. Jesch [-] (85. P. Karel [-] ) , K. Lubojacki [-] (61. M. Krištof [-] ) , M. Kočner [-] , M. Kempný [-]

FC Ostrava-Jih
A. Bega [-] - J. Němec [-] , P. Sporina [-] , J. Podžorski [-] (80. M. Belina [-] ) , M. Zomber [-] , M. Janošec [-] (66. T. Korbačka [-] ) , A. Georgiovský [-] (66. J. Georgiovský [-] ) , M. Šlosar [-] , F. Matiášek [-] , P. Hampel [-] (80. R. Stojan [-] ) , M. Leščák [-]

ŽK: 60. D. Sztasak .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: VOJKOVSKÝ Michael - ČUBA Daniel, PETROŠ Radim.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip experta: výhra domácích