0:1
(0:0)
83. J. Dragošek (p.)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 17:00

16.kolo, Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Aritma o výhře nad Meteorem rozhodla v závěru z penalty a do baráže jde místo Raptors


Branky


83. J. Dragošek (p.)
5

V posledním zápase 1. A třídy mezi Meteorem a Aritmou se odehrálo drama, které určilo konečné pořadí tabulky a rozhodlo o účasti v baráži o pražský přebor. Aritma díky výhře 1:0 poskočila na druhé místo a zaručila si šanci bojovat o postup. Zápas rozhodla penalta Jakuba Dragoška v 83. minutě.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Aritma, která před utkáním byla třetí za týmem Raptors, potřebovala nutně zvítězit, aby se dostala do baráže. Od začátku zápasu bylo jasné, že se nevzdají bez boje. Většinu času strávili na útočné polovině, dobývali organizovanou obranu Meteoru, který se soustředil na rychlé protiútoky.

Aritma během celého zápasu dominovala v držení míče. Její hráči se snažili kombinovat a hledat skuliny v obraně Meteoru. Jejich útoky byly pestré a často se dostávali do slibných šancí. Bohužel, koncovka je trápila stejně jako celé jaro. Když už se dostali do gólové příležitosti, trefovali břevno, tyč, gólmana nebo mířili mimo úplně prázdnou branku.

Meteor se neustále snažil ohrožovat Aritmu rychlými protiútoky. Obrana Aritmy ale fungovala skvěle a většinu těchto pokusů pacifikovala ještě předtím, než se staly nebezpečnými. Defenzivní práce týmu byla klíčovým faktorem jejich úspěchu v tomto zápase.

Když už se zdálo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, přišel rozhodující moment. V 83. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop po faulu na jednoho z hráčů Aritmy. Jakub Dragošek se postavil k míči a chladnokrevně proměnil penaltu, čímž poslal svůj tým do vedení.

Výhra 1:0 znamenala pro Aritmu posun na druhé místo v tabulce a zajištění účasti v baráži o pražský přebor, kde nahradí tým Raptors. Pro celý tým je to odměna za tvrdou práci během celé sezóny a za jejich schopnost zvednout se z nepříznivých výsledků na začátku jara. 

Nyní se Aritma připravuje na baráž, kde je čeká další výzva. Jak se jim povede, ukáže až čas, ale jejich odhodlání a bojovnost naznačují, že jsou připraveni dát do toho všechno.Ohlasy k zápasuSK Aritma Praha B
Josef Prokeš - trenér: Zápas, ve kterém jsme většinu času dobývali organizovaného soupeře, který kvalitně bránil a snažil se chodit do rychlých protiútoků. Více jsme drželi míč, snažili se kombinovat a hledat skuliny v obraně. Bohužel, jako celé jaro nás i dnes trápila koncovka a když jsme se dostali do šance, trefili jsme břevno, tyč, gólmana nebo úplně prázdnou branku. Brejky soupeře se nám dařilo pacifikovat. Naštěstí nás z naší střelecké nemohoucnosti vysvobodil penaltový zákrok a proměněný pokutový kop, a tak nás tento výsledek dostal do baráže. Pro tým je to odměna za to, jak celou sezónu pracuje a za to, jak jsme se zvedli z výsledkově nepovedeného úvodu jara. Teď se připravíme na baráž a uvidíme, jak to dopadne.Sestavy


FK Meteor Praha VIII B
J. Petřík [-] - P. Makailov [-] (46. A. Belkhir [-] ) , V. Borovička [-] , J. Kratochvíl [-] , T. Lukavec [-] (88. S. Mishchenko [-] ) , D. Slavata [-] , A. Illiashenko [-] (88. P. Žáček [-] ) , S. Valenta [-] , J. Krpálek [-] , M. Hendrych [-] , D. Kousal [-] (78. R. Vykydal [-] )

SK Aritma Praha B
D. Roub [-] - M. Zerner [-] , J. Dragošek [-] (85. T. Hagino [-] ) , F. Tošnar [-] (90. D. Petránek [-] ) , J. Mareš [-] , O. Jakoubek [-] (90. O. Černý [-] ) , V. Musil [-] (85. M. Šlégr [-] ) , D. Kortiš [-] , M. Havlíček [-] (76. F. Pavlovský [-] ) , J. Záhoř [-] , M. Bedrna [-]

ŽK: 45. P. Makailov .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŠMAKAL Martin - PRŮŠA Vojtěch, PLECITÝ Pavel.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích