2:0
(1:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 17:00

16.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

FOTO | Vítězná derniéra trenéra Hrubce: Sušice si poradila s Dobřany


Branky


8. T. Klíma , 88. V. Kopa
24

Sušice se loučila s trenérem Hrubcem, oba týmy pak se sezónou. Utkání nabídlo pouze dva gólové momenty, když se o oba psotarali hráči domácí Sušice. Tým ze Šumavy nakonec zvítězil 2:0.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté v tomto utkání vsadili spíše na defenzivní taktiku s vyčkáváním na chyby soupeře, které časem přicházely. Jenže první chybu udělali dobřanští hned z kraje zápasu, kterou po přímočaré akci využil Klíma a poslal Sušici do vedení. Následně se hrálo spíše mezi vápny, kdy hosté drželi soupeře na hranici šestnáctky a domácí naopak zkušeně přerušovali jakýkoliv náznak Dobřan o protiútok. Přeci jen se ale po jedné z povedených akcí dostali hosté ke koncovce, ve které selhal Brabec. Stejný hráč měl další možnost v poslední minutě před přestávkou srovnat, ale v 1000% šanci mířil trestuhodně vedle tyče. Do kabin se odcházelo za stavu 1:0.

 

 

 

Po změně stran byla hra hostů lepší, rychlejší a v poli se domácímu soupeři v utkání, ve kterém už nešlo o více, než o příjemnější začátek dokopné, vyrovnali. Nad vodou je perfektním zákrokem podržel Jehlík. Na druhé straně se před domácí šestnáctkou pustil do zakládání akce Brabec, ale byl nepříjemně zastaven Kysilkou, který si už dříve koledoval o kartu, ale viděl jí až nyní. Nicméně pouze žlutou a hosté sudímu připomínali podobnost zákroku v prvním utkání probíhajícího EURA, který mezinárodní sudí hodnotili nekompromisně, jenže tady jsme v 1.A třídě a zákrok, po kterém musel Brabec střídat, nebyl na červenou dle sudího Fanfuleho tak tvrdý. Žlutě to za protesty odnesl i hostující Smetana.

 

Hosté byli nažhavení k odplatě, ideálně v podobě gólu a když se sám na bránu hnal Hloušek, vypadalo to na velkou možnost srovnání. Jenže asistent Matoušek zvedl praporek, přičemž si zřejmě nevšiml v době přihrávky zataženého Vystrčila, který evidentně údajné ofsajdové postavení znemožňoval. Situace zvedla celou dobřanskou lavičku, která měla situaci přímo před sebou a sudí si opět vyslechli mnoho slov, za což Fanfule nakonec trenéra Kožíška žlutě potrestal. V dalších šancích na obou stranách byly kádry neúspěšné, až na tu vůbec poslední. Hostující obraně utekl Kopa, který v 88. minutě potvrdil tři body pro Sušici. Hosté tentokrát reklamovali ofsajdové postavení střelce, ale jen za druhou žlutou kartu pro Smetanu.

 Ohlasy k zápasu


TJ Sušice
Článek z FB Sušice věnovaný končícímu trenérovi Pavlu Hrubcovi: Áčko v sobotu zakončilo sezonu výhrou 2:0 s Dobřany. Gólově se prosadili kapitán Tomáš Klíma, v závěru pojistil vedení po krásné akci dorostenec Václav Kopa. Povedené utkání, které sledovalo 100 věrných fanoušků, bylo posledním pro trenéra Pavla Hrubce. Pro novu sezonu přijal nabídku z německého TSV Regen, kde jako hráč působil v letech 2005 - 2012. Mužstvo společně s fanoušky nachystalo oblíbenému trenérovi a sušickému patriotovi nádhernou rozlučku, která pokračovala vydařenou dokopnou, kde se spojili hráči A a B týmu. Pavel Hrubec hodil do "placu" sud výborné dvanáctky, za což mu také děkujeme. Hrubec v uplynulých letech udělal se sušickým týmem velký kus práce, v minulé sezoně dlouho bojoval o postup z I.A třídy do krajského přeboru. Právě skončený ročník, ve kterém Sušice skončila osmá, se nesl ve znamení výrazného omlazení kádru a zapracovávání talentů z dorostu. Pavlu Hrubcovi celý klub děkuje za odvedenou práci, zároveň věří, že se s ním budeme dál vídat v Sušici na fotbale. Jsme si skoro jisti, že nejde o definitivní rozlučku a že se do klubu v budoucnu, ať už v jakékoliv roli, jednou vrátí.

TJ Dobřany
Josef Kožíšek, trenér: Bylo to utkání, ve kterém nešlo vůbec o nic. Už nemusím opakovat, co máme za problémy, že teď ty šance vůbec neproměňujeme. Dostali jsme se do šancí, opět jsme neproměnili, udělali jsme nějaké chyby, ale celkově bych řekl, že jsme to utkání neodehráli špatně. V rámci možností, kdy nešlo, jak se říká, o nic, to bylo dobré utkání.Sestavy


TJ Sušice
D. Těžký [-] - P. Hubáček [-] , O. Míčka [-] , H. Vichr [-] (83. V. Bauer [-] ) , A. Pivetz [-] , Š. Krůs [-] (83. V. Kopa [-] ) , J. Kysilka [-] (77. L. Karas [-] ) , L. Hájek [-] , A. Vystrčil [-] , L. Kodýdek [-] , T. Klíma [-]

TJ Dobřany
F. Jehlík [-] - V. Bouček [-] , M. Hájek [-] (83. D. Hloušek [-] ) , L. Radič [-] , T. Mertl [-] (46. J. Rajt [-] ) , P. Brabec [-] (70. M. Fabián [-] ) , D. Mertl [-] (70. T. Klír [-] ) , P. Smetana [-] , A. Černý [-] , M. Hohlberger [-] , T. Holeček [-]

ŽK: 69. J. Kysilka - 69. P. Smetana . ČK: 88. P. Smetana .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Fanfule Adam - FANFULE Ladislav, MATOUŠEK Vladimír.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Hráč, Administrátor klubu - TJ Sokol Kralovice | Plzeňský | Plzeň - Sever

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Michal Kořenek

Expert: Tomáš Korelus
Tip experta: výhra domácích

Ani jednomu týmu o nic nejde, ale domácí by měli fanouškům udělat radost alespoň takhle na konci, protože domácí výsledky mají na jaře hodně negativní. Zde jedna.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: remíza