3:2
(2:1)
13. T. Kříž (vl.)
89. M. Falout (p.)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

12.06.2024 18:15

29.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Kralovice otáčely zápas s Horšovským Týnem a berou tři body, hosté přišli o šanci na postup do krajského přeboru


Branky


22. P. Gažák , 27. O. Berbr , 49. J. Vlk - 13. T. Kříž (vl.) , 89. M. Falout (p.)
22

Pro oba týmy velmi důležité utkání nakonec lépe zvládli hráči domácích Kralovic, kteří sice prohrávali, rychle ale dokázali skóre otočit a vedení uz nepustili. Připisují si tak cenné tři body, naopak Horšovský Týn se porážkou odhlásil z boje o postup, a druhým postupujícím týmem je tedy Koloveč.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Úvodních dvacet minut prvního poločasu patřilo hostům z Horšovského Týnu. Celkovou převahu ale hosté přetavili pouze v jeden jediný gól, který padl z kopačky Tomáše Kříže, jenž si tak vstřelil vlastní gól.

Poté se ale osmělili také domácí Kralovice, které pár minut na to zásluhou Petra Gažáka srovnaly na 1:1. A nezůstalo pouze u vyrovnávací branky. Ve 27. minutě dokonal rychlý obrat Ondřej Berbr a Kralovice vedly.

Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí.

 

Vstup do druhého poločasu nemohli mít domácí lepší. Již ve 4. minutě druhého dějství se přímého kopu chopil Jakub Vlk, jehož pokus skončil až za zády gólmana Bohuslava.

Domácí vedli o dva góly, což jim samozřejmě stačilo. Nikam se zbytečně nehnali, aby nedali soupeři sebemenší šanci na včasné snížení.

Gól na 3:2 ale přeci jen přišel. Naštěstí pro Kralovice až v samotném závěru. V 89. minutě proměnil nařízený pokutový kop Marek Falout, který tak dal zápasu konečný stav 3:2 pro kralovický Sokol.Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Kralovice
Lukáš Sládek, hráč: Na začátku anglického týdne v Lidlu jsme společně se sedmi kolegy z klubu podnikli výpravu za hranice k našim západním sousedům, abychom okoukali ten slavný německý styl hry. Panečku to byl Koncert! Každopádně jsme zjistili, že při aplikaci německého stylu zaostáváme po fyzické stránce, avšak v počtu vypitých piv silně vyčníváme. S tímto rozborem jsme se chystali na zápas s Horšovským Týnem. Nebyli jsme úplně za favorita tohoto zápasu, když nám v tipovačce kola nevěřil ani náš vlastní administrátor Mára Lang. Takže k zápasu: Prvních 15 minut nás Horšák k ničemu nepustil, osobně jsem se cítil jak na kolotoči, když se vám svět točí. Tomáš Kříž si radši dal vlastňáka, než aby nechal vyniknout někoho ze soupeřova mužstva. Pak jsme se postupně dostali do hry a do konce poločasu se nám povedlo skóre otočit. Chvíli po začátku druhého poločasu se z přímáku prosadil Kuba Vlk…to byla žně, rovnou do šibenice. Celý druhý poločas se hrálo nahoru dolu, se šancemi na obou stranách. Horšák nakonec snížil z penalty a pak už byl konec. Klukům z Horšáku popřeju mnoho štěstí do nové sezóny. Nás teď čeká (díky bohu) poslední zápas a pak zasloužená dokopná. Jedeme dál…

FC Dynamo Horšovský Týn
Ondřej Chrž, hráč: Prvních zhruba dvacet minut jsme byli jasně lepším týmem na hřišti, to jsme přetavili pouze v jednu vstřelenou branku. Ve 22. minutě jsme po našem nedůrazu ve vápně obdrželi vyrovnávací branku a za pět minut další, to soupeři dodalo síly. Druhý poločas začal smolným gólem opět do naší brány. Náš tlak na konci zápasu jsme využili pouze k nastřelení konstrukce brány Kralovic a k upravení skóre na 3:2.Sestavy


TJ Sokol Kralovice
J. Bodurka [-] - L. Sládek [-] , J. Kulhánek [-] , O. Berbr [-] , M. Kulhánek [-] (46. O. Růžek [-] ) , M. Bulín [-] (86. M. Kůsa [-] ) , M. Řenč [-] , M. Pánek [-] , T. Kříž [-] , P. Gažák [-] (76. J. Lavička [-] ) , J. Vlk [-]

FC Dynamo Horšovský Týn
J. Bohuslav [-] - M. Dibrivnyi [-] , J. Havlíček [-] , J. Čižikov [-] , M. Falout [-] , O. Tarasiuk [-] , O. Yaroshenko [-] , J. Černík [-] (46. O. Chrž [-] ) , I. Tykhnenko [-] , A. Slinkin [-] , Y. Kokhan [-] (56. T. Novák [-] )

ŽK: 52. L. Sládek , 74. M. Pánek , 90. M. Řenč - 57. Y. Kokhan , 80. O. Tarasiuk , 90. J. Čižikov .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: FILLINGER Miloš - RUBÁŠ Jakub, ŠLAUF Jiří.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Hráč, Administrátor klubu - TJ Sokol Kralovice | Plzeňský | Plzeň - Sever

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip experta: výhra hostů

Horšovský Týn má ještě teoretickou šanci zabojovat o druhé místo a postup výš. Kralovice budou vzdorovat, ale nakonec padnou.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů