1:2
(0:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 14:00

16.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Radnice zopakovaly podzimní výsledek s Kaznějovem a domů si odvezly tři body


Branky


18

Zápas, ve kterém díky předchozím výsledkům už o nic nešlo. Tedy o nic... S výhrou se dokopná zapíjí lépe, to víme všichni. A tu nakonec slavili hosté, kteří stejně jako na podzim svého soupeře porazili se skóre 2:1.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Poslední utkání sezóny mezi Kaznějovem a Radnicemi se hrálo v poklidnějším tempu, ale jako opakem bylo i více šancí, než by se v zápase, ve kterém by šlo o hodně, vůbec odehrálo. Brankáři měli co dělat, střelci se zastřelovali buď na branku, nebo kolem ní, ale i několikrát zazvonila branková konstrukce. Nejpřesnější byl ale v první půli hostující František Polášek, který střelou k tyči poslal Radnice do vedení.

 

Po výměně stran otěže převzali domácí a kolem šedesáté minuty v krátkém sledu vyprášili Březinovy rukavice, nastřelili mu břevno, až se nakonec Vondráček přeci jen prosadil. Když už to vypadalo, že se budou body dělit, dostali se hosté k několika zajímavým situacím u vápna soupeře a pár minut před koncem v jedné z nich byl k zemi poslán Spěváček. Sudí neměl jinou možnost, než nařídit pokutový kop, který bezpečně k tyči proměnil Polášek a hosté si odvezli všechny tři body.Ohlasy k zápasu


FK Bohemia Kaznějov
Vladimír Pitlík, trenér: Zápas, ve kterém mohlo jít oběma týmům o všechno, naštěstí vyřešil páteční mač Mýta a tento duel se tak odehrál v poklidu. Samotný průběh tomu také odpovídá a kvalita hry nebyla bůhví jaká, byl to spíš takový pochoďák. Obě mužstva si vytvářela brankové příležitosti, ale koncovka byla žalostná. Hosté nakonec byli šťastnější a penaltou v poslední minutě rozhodli o své výhře. Pro nás je ale fantastické, že jsme udrželi krajský přebor. Chci poděkovat všem klukům, kteří se na tom podíleli a nejvíce samozřejmě svému kolegovi, Jirkovi Němcovi. Příští sezóna snad pro nás bude ještě lepší a úspěšnější.

TJ Sokol Radnice
Roman Štěpánek, trenér: Byl to zápas, ve kde bylo vidět, že už jde o prd, že nejde o nic, protože Mýto předtím prohrálo s Rapidem a Kaznějov má s Mýtem lepší vzájemný zápas. Ale my jsme v první půli hráli dobře, Fanda Polášek dal pěknou branku, kterou nás poslal do vedení po centru Honzy Vaščáka. Domácí své šance prováhali, nebo je pokryl brankář. Ve druhé půli naši kluci vypustili a Kaznějov měl rozhodně více ze hry. Podařilo se jim vyrovnat, ale ve zbytku akcích mířili vedle nebo do připraveného brankáře. My jsme si ale také nějaké šance vytvořili, ale rozhodla až penalta po faula na Petra Spěváčka, který to udělal chytře a buď by vystřelil, nebo by byl sražen. Stala se druhá varianta, a Fanda Polášek pak penaltu proměnil. Takže za celou sezónu alespoň na závěr odměna, že kluci vyhráli a dokopná mohla být trochu veselejší. Jsme rádi, že jsme to dohráli a soutěž i přes různé okolnosti v hráčském kádru, udrželi, protože kdybychom spočítali odchody, karetní absence a zranění, tak jsme soutěž dohrávali snad bez osmi lidí, kteří na podzim tvořili základní sestavu, nebo se v ní často objevovali. Snad to od srpna bude lepší.Sestavy


FK Bohemia Kaznějov
. Tran [-] - D. Vinkler [-] (46. J. Kiss [-] ) , J. Vondráček [-] , L. Filipec [-] , J. Vondráček [-] , F. Rusňák [-] , F. Fait [-] , M. Tichý [-] , J. Kopač [-] (46. J. Kunesch [-] ) , D. Pojer [-] , M. Šlajs [-] (46. V. Višnovský [-] )

TJ Sokol Radnice
V. Březina [-] - J. Vaščák [-] , D. Krč [-] (61. M. Habr [-] ) , P. Spěváček [-] (88. J. Brož [-] ) , F. Polášek [-] , L. Štochl [-] - L. Brož [-] (79. J. Kesner [-] ) , M. Krč [-] - L. Aubrecht [-] , P. Valenta [-] , T. Kroc [-] (61. F. Jícha [-] )

ŽK: 77. M. Tichý .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Mudra Zdeněk - STREJCOVÁ Tereza, NESVADBA Karel.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích