P. Bajer 31.
L. Burian 85. (p.)
2:3
(1:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

08.06.2024 16:30

14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Březí v těsném souboji poráží domácí Křižanov


Branky


31. P. Bajer , 85. L. Burian (p.) - 26. D. Urbánek , 57. D. Burian , 70. D. Burian
13

Křižanov potrápil Březí. To ale nakonec zvítězilo a stále se drží v souboji o první místo.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Vyrovnaný boj a góly na obou stranách

Zápas mezi Křižanovem a Březím začal velmi intenzivně, plný soubojů a faulů, ale i pěkných kombinací. Hosté z Březí se dostali do vedení v 26. minutě, když se prosadil Urbánek. Jejich radost však netrvala dlouho, protože domácí Křižanov vyrovnal o pouhých pět minut později díky gólu Bajera. První poločas byl vyrovnaný, oba týmy se snažily o převahu, ale skóre zůstalo 1:1 až do přestávky. Křižanov prokazoval, že je pro Březí velmi tvrdým soupeřem, což zvyšovalo napětí na obou stranách.

David Burian rozhoduje o vítězství Březí

Ve druhém poločase pokračoval vyrovnaný boj, ale Březí začalo postupně získávat navrch. V 57. minutě se znovu prosadil David Burian a poslal svůj tým do vedení 2:1. O třináct minut později, v 70. minutě, Burian přidal svůj druhý gól a zvýšil náskok hostů na 3:1. Křižanov se nevzdal a snažil se vrátit do zápasu, což se jim částečně podařilo v 85. minutě, kdy Leoš Burian proměnil penaltu a snížil na 2:3. Nicméně, Březí již vedení udrželo a získalo cenné vítězství v těžkém utkání, které potvrdilo jejich sílu a odhodlání v soutěži a o první místo s Hamry bude bojovat až do posledního kola.Ohlasy k zápasu


SK FC Křižanov B
Petr Pinkava: Do zápasu proti Březí -Březské jsme šli po sérii 8 zápasů bez porážky, ale favoritem byli hosté. Od prvního písknutí se hrál z obou stran velmi intenzivní fotbal, plný soubojů, ale i pohledných akcí. Hosté šli do vedení v 26. minutě, když se po dlouhém autu prosadil hlavou Urbánek. My jsme o pět minut později zásluhou pěkné individuální akce Patrika Bajera porovnali skóre a tak se šlo do kabin za remízového stavu. Druhý poločas pokračoval tak , jak ten první skončil. Soubojový fotbal, který se i nezaujatému divákovi musel líbit. O osudu utkání rozhodl David Burian, když se dvakrát dostal do úniku a v tváří tvář domácímu gólmanovi nezaváhal. Posledních 15 minut jsme hosty tlačili, ale povedlo se nám jen snížit zásluhou Leoše Buriana, který proměnil penaltu.

TJ Březí-Březské
Pavel Jelínek (obránce): Velmi těžké utkání plné soubojů, faulů, ale i pohledných kombinací a gólů. Křižanov byl pro nás asi nejtěžší soupeř v soutěži. Ale zvládli jsme to dobře a chci pochválit celý tým, který doslova jezdil po prdeli.Sestavy


SK FC Křižanov B
P. Pinkava [-] - M. Sklenář [-] (46. J. Horníček [-] ) , L. Burian [-] (87. S. Klobása [-] ) , M. Petr [-] , B. Horníček [-] , M. Veselský [-] , T. Plocek [-] , J. Kolouch [-] , P. Bajer [-] , J. Švejda [-] , J. Mužátko [-] (64. L. Anděl [-] )

TJ Březí-Březské
A. Holubář [-] - P. Jelínek [-] (77. L. Matoušek [-] ) , P. Šimek [-] , M. Holánek [-] - J. Jobánek [-] (58. O. Broža [-] ) , M. Sysel [-] , D. Dostál [-] (77. V. Klíma [-] ) , P. Drápela [-] - D. Burian [-] , D. Urbánek [-] (89. J. Chytka [-] ) , J. Chlup [-] (46. M. Musil [-] )

ŽK: 40. L. Burian - 39. J. Jobánek , 44. P. Jelínek .
Hráči zápasu: D. Burian .
Počet diváků: 54. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - HOMOLA Matěj, KLIMEŠ Ivo (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Lukáš Novotný

Expert: Jiří Kasal
Tip experta: remíza

Zápas kola, oběma se na jaře daří. Domácí jsou doma silní, Březí dává spoustu gólů a je mírný favorit, ale podle mě to bude plichta 3:3.

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích