Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

14.06.2024 18:00

16.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Police zakončila fantastickou sezónu vítězně!


Branky


6

Chlumec, jako jediný tým dokázal v tomto ročníku porazit rozjetou Polici. Na svůj podzimní výkon nenavázali a Police fantastickou sezónu zakončila jasným vítězstvím 6:2. Sezónu tak zakončili s osmibodovým náskokem na druhou Solnici a se 109-ti vstřelenými brankami! Uvidíme tento tým příští sezónu v Divizi C?

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Atraktivní fotbal od prvních minut

Domácí udeřili hned ve druhé minutě zásluhou Klapkovského. Druhou branku přidala Police v 18. minutě, kdy se ve vápně dostal k odraženému míči Matějka a prostřelil Vlka. Hosté dokázali snížit ve 26. minutě, kdy Vlk vyrazil Kučerovu střelu z přímého kopu před sebe a odtud ho do sítě dorazil Dítě. Stav 2:1 nevydržel příliš dlouho, ve 30. minutě Matějka poslal přesný míč na Camaru a ten si připsal svoji čtyřicátou brankou v sezóně.

Góly padaly i ve druhé půli

Na první branku ve druhé půli nemuseli diváci dlouho čekat, když domácí udeřili hned z prvního útoku, kdy Franc prostřelil Vlka. Chlumec dokázal odpovědět v 50. minutě, kdy střelou z větší vzdálenosti Labík zaskočil Vlka. V 65. minutě přidal svoji druhou branku v zápase Klapkovský a bylo to 5:2. Na konečných 6:2 upravil v 77. minutě nikdy jiný než Camrara.Ohlasy k zápasu


Spartak Police nad Metují
Richard Vlášek, trenér: I díky hostům bylo k vidění velice atraktivní utkání. Nám se povedla odveta za prohru na půdě hostů a před domácím publikem jsme soutěžní ročník završili výhrou. Děkuji všem, za historický úspěch klubu v jeho historii.

FK Chlumec nad Cidlinou B
Richard Vlášek, trenér: Utkání hrané v uvolněné atmosféře ukázalo, že domácí vyhráli KP zaslouženě a pokud udrží stávající kádr, lehce posílí a zachovají týmový duch včetně trenérského štábu,budou spolu s diváky zpestřením Divize C. Nás těší, že jsme odehráli otevřenou partii, nasadili jsme další nováčky, poprvé vyzkoušeli GPS vesty a získali ostruhy v těžkém zápase. Jsme jediným týmem, který dokázal Polici v KP za celou sezonu porazit, dnes ale na zopakování výkonu z podzimu nebylo.Rozhodčí svých 90 minut s přehledem.Sestavy


Spartak Police nad Metují
P. Vlk [-] - O. Spišák [-] , P. Gilian [-] , D. Camara [-] , J. Klapkovský [-] (65. S. Makarenko [-] ) , I. Lehkobyt [-] , O. Havrda [-] , P. Franc [-] (65. O. Fotr [-] ) , J. Matějka [-] (82. T. Rotter [-] ) , P. Topolnytskyi [-] (82. M. Hlaváček [-] ) , M. Routek [-]

FK Chlumec nad Cidlinou B
J. Vlk [-] - L. Pánek [-] - O. Jansa [-] (82. J. Věříš [-] ) , J. Kučera [-] , V. Cholasta [-] , J. Veselský [-] - J. Labík [-] (70. P. Hajský [-] ) - L. Heger [-] (70. D. Hubený [-] ) , J. Vopátek [-] , F. Jelínek [-] , J. Dítě [-] (88. D. Mlynář [-] )

ŽK: 28. J. Labík .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: Šob Aleš - HALEŠ Vladan, BUCHTA Petr.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Hráč, Trenér, Zpravodaj, Fotograf - TJ Sokol Železnice | Královéhradecký | Jičín

Tip: výhra domácích