Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 12:30

30.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Ráječko nadělilo nepopulárního bůra Lednici - FOTO


Branky


5

Poslední utkání sezóny na svém hřišti přivítalo Ráječko tým z Lednice. Ani jednomu z týmů už šlo pouze o případné lepší umístění a tak se mohl hrát otevřený fotbal a diváci se mohli těšit i na velkou porci branek.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí byli lepší, tlačili se do koncovky. My jsme občas dobře kombinovali, ale hlavně po vystřídání zraněného Macha nám chyběla lepší koncovka. Do zakončení jsme se v podstatě nedostali. Domácí se ujali vedení krásnou šťastnou střelou snad z poloviny hřiště. První půle byla ještě celkem vyrovnaná, bohužel jsme inkasovali po rohovém kopu.

Do druhé půle domácí prostřídali, měli převahu. Mohli jsme snížit, ale krásnou střelu Valy vytáhnul domácí brankář na roh. Když už se zdálo, že jsme ke konci srovnali krok a opět po dvojím vystřídání domácích ti zvýšili na 3:0. Zbytečně jsme potom 2x inkasovali v posledních třech minutách utkání. Zajímavá je potom tabulka jarní části sezóny, kdy jsme s domácími včera hráli o 5. místo v tabulce. V samostatné tabulce jarní části sezóny jme skončili na 7. místě s 22 body. Jsme moc spokojení. Záchrana v soutěži, kdy jsme po jarní části sezóny měli akorát 8 bodů je pro nás cennější, než samotný postup do Krajského přeboru. Nakonec díky souhře výsledků v Divizi E z krajského přeboru sestupuje pouze jedno mužstvo. 

CELÁ FOTOGALERIE: NickiPhotoOhlasy k zápasu


SK Olympia Ráječko
Jiří Škaroupka (trenér): V posledním jarním zápase jsme divákům předvedli kvalitní kombinační fotbal, tentokrát i s dobrým zakončením. Jedinou šanci Lednice zneškodnil David Juran bravurním zákrokem.

TJ Moravan Lednice
Kamil Kasala (sportovní manažer): Volno dostali marodi Horčička, Brovčenko, Pálka, chyběl nemocný Krejčí, omluveny byli Klimovič kvůli škole a Lucký kvůli brigádě. Takže s námi jeli i dorostenci a trenér kluky i v půli prostřídal. V první půli se zranil Mach, takže jsme museli i nuceně střídat.Sestavy


SK Olympia Ráječko
D. Juran [-] - J. Morkus [-] (58. M. Morkus [-] ) , J. Holík [-] , J. Ťoupek [-] (58. L. Žáček [-] ) , J. Horáček [-] , P. Lidmila [-] , P. Palacký [-] (58. J. Pokorný [-] ) , F. Michna [-] (77. F. Sznapka [-] ) , J. Sedlák [-] , M. Zouhar [-] (77. D. Koňařík [-] ) , M. Maňoušek [-]

TJ Moravan Lednice
T. Fiala [-] - D. Bucňák [-] , O. Hlavňovský [-] , V. Kyněra [-] (46. T. Wolgemuth [-] ) , P. Mach [-] (31. D. Votava [-] ) , L. Hovězák [-] , L. Vala [-] , O. Osička [-] , P. Simandl [-] (46. M. Veverka [-] ) , J. Ferby [-] , M. Ruber [-]

Počet diváků: 128. Rozhodčí: NEJEZCHLEBA Vít Simon - KUNICKÝ Libor, JEŽEK Michal.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Petr Florián

Expert: Dominik Havlín
Tip experta: remíza

Lednice na jaře zabrala a dokázala se vyhnout sestupové příčce. Myslím si, že v Ráječku neprohraje.

Tip: výhra domácích

Tip: remíza