1:0
(0:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 17:00

30.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Bělehrádek jedinou brankou rozhodl o výhře nad Rousínovem


Branky


5

V posledním kole zajížděl Rousínov na hřiště do Kunštátu. Na podzim s nimi na konec podzimní sezóny prohráli na domácím hřišti 1:0, bohužel stejný výsledek potkal Rousínov i teď.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Bez tří hráčů základní sestavy jsme v posledním utkání chtěli uspět. V případě vítězství bychom v konečné tabulce KP přeskočili právě Rousínov. K velmi dobré kvalitě zápasu přispěly oba týmy. My i Rousínov jsme si vypracovali více gólových příležitostí.  Potkali se zároveň i dva vynikající brankáři. Ivo Loukota a David Kopřiva ve formě a bylo cítit, že toho za svá záda moc nepustí.

V 50. minutě o nejtěsnější výhře rozhodl náš ofenzivní lídr Tomáš Bělehrádek.  Jsem nadšený, jakým pojetím náš tým zvládnul poslední zápas a díky aktivitě i zasloužená výhra.  Je potřeba všem našim hráčům a lidem, kteří se starají o fotbal v Kunštátě poděkovat za celou sezónu. Krajský přebor je dlouhodobá a náročná soutěž. Náš tým se poctivě připravoval a především na jaře jsme se prezentovali vynikajícími výkony. V srpnu FK Kunštát oslaví 90 let. Myslím si, že to co se nám za poslední dva roky v KP ve skromných podmínkách podařilo, je malý zázrak vyprávěl lodivod Vladan Horák.


Sestavy


FK Kunštát
I. Loukota [-] - M. Štencl [-] , T. Gracias [-] , T. Videman [-] , V. Bezděk [-] , M. Janíček [-] , L. Málek [-] (89. M. Lick [-] ) , F. Adamec [-] (71. T. Adámek [-] ) , J. Baňa [-] , J. Havlík [-] (82. V. Boček [-] ) , T. Bělehrádek [-] (89. L. Stejskal [-] )

Tatran Rousínov
D. Kopřiva [-] - M. Zbořil [-] , M. Mikeš [-] , P. Imramovský [-] , J. Pešta [-] , L. Obruča [-] , R. Kubáč [-] , L. Němec [-] (46. T. Florián [-] ) , M. Pavlík [-] (82. J. Hráček [-] ) , P. Líznar [-] , M. Kříž [-]

ŽK: 62. M. Janíček - 83. J. Pešta .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: WENCL Jakub - KUBEC Radek, STEJSKAL David.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Petr Florián

Expert: Dominik Havlín
Tip experta: výhra hostů

Tady čekám vyrovnaný zápas. Poslední zápasy má lepší formu Rousínov a proto si myslím , že vyhraje o gól.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích