26.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Planá rozhodla v Hrdějovicích ve druhém poločase

25

Planá má jistotu, že neskončí hůře jak čtvrtá a dosáhla tak nejlepšího umístění v historii klubu.

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Splnili jsme povinnost a odvezli si zaslouženě 3 body. Do utkání jsme celkem dobře vstoupili a prvních 15 minut bylo našich. Po gólu jsme ubrali a do konce poločasu jsme se trápili s finální fází. Spousta nepřesností, až nás soupeř potrestal a vyrovnal na 1:1. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a celý druhý poločas jsme utkání kontrolovali. Vstřelili jsme dvě branky a dalších pár příležitostí nedotáhli do zdárného konce. Prostřídali jsme celou lavici, zahráli si všichni a napevno si udrželi 4. místo v tabulce. Před jarem a po výhře nad Strunkovicemi jsme chtěli skončit výš, ale bohužel jsme zbytečně ztráceli v zápasech, které jsme měli dobře rozehrané. Bedna by byla veselejší. Máme poslední utkání a chtěli bychom sezónu zakončit vítězně.