1:3
(1:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

25.05.2024 10:00

24.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Borek na Planou nestačil


Branky


24

24.kolo zavedlo na Borek mužstvo SK Planá. Domácí jako už skoro tradičně byli rádi, že poskládali základní jedenáctku a vůbec někoho na lavičku. Za to hosté měli lidí, že se na ní skoro nevešli. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

První poločas

Už v 6. min domácí propadli a na branku postupoval sám Pavel Svoboda a s přehledem zakončil 0:1. Planá byla více na míči a převážně kontrolovala hru, přesto se i domácí dostali do několika slibných zakončení. Ve 32. min zahrával J. Frank standardku a Jaroslav Houška trefil hlavou přesně pod břevno 1:1. Do kabin tak šli domácí za slibného výsledku.

 

Druhý poločas

Druhý poločas ovšem začal stejně jako první a po sérii několika rohů vrátil hostům vedení Lubor Kitzler 1:2. Když v 66. min přidal svůj druhý gól Pavel Svoboda bylo o osudu utkání rozhodnuto. Přesto že se domácí snažili na vyrovnání už neměli sílu a když ani hosté nedotáhli žádný ze svých brejků, zápas skončil výsledkem 1:3.

 

Autor: Radek HorejšOhlasy k zápasuSK Planá
Jan Pintér (trenér): Utkání s Borkem jsme s přehledem zvládli, kdybychom nevymýšleli nesmysly v koncovce, tak jsme utkání mohli vyhrát mnohem větším rozdílem. Do utkání jsme dobře vstoupili, rychle jsme vedli a měli další šance. Ty už zůstaly neproměněné a proto přišel trest v podobě vyrovnávací branky. Po skvělém vstupu do zápasu jsme po 20 minutách upadli do letargie a začali si myslet, že domácí si budou dávat góly sami. V poločase bylo třeba trošku zvýšit hlas, což si kluci vzali k srdci a druhý poločas už vypadal jak měl. Zahráli si všichni kluci, nikdo se nezranil a tak do dalších zápasů půjdeme v plné síle. Dolňák má teď dva těžké zápasy, mohl by klopýtnout a my se posunout zpátky na bednu. Pokud měl vypíchnout něčí výkon, tak určitě Svoby, Řehy a Loupák.Sestavy


FK Borek
F. Moudrý [-] - M. Michal [-] , O. Vaník [-] (80. M. Severa [-] ) - J. Frank [-] , J. Houška [-] , R. Horejš [-] , O. Hanžl [-] , M. Kocina [-] (39. D. Kříženecký [-] ) - K. Holzepl [-] - J. Endlicher [-] , J. Čermín [-]

SK Planá
J. Hotový [-] - K. Šejvar [-] , L. Pešek [-] (58. P. Šteyer [-] ) , D. Kodras [-] , O. Hotový [-] , P. Řehoř [-] (80. T. Pintér [-] ) - D. Kořínek [-] , J. Carda [-] (75. J. Klíma [-] ) , P. Svoboda [-] - L. Kitzler [-] (71. T. Plojhar [-] ) , P. Pajerský [-] (66. M. Cimerhanzl [-] )

Počet diváků: 66. Rozhodčí: BARTŮNĚK Pavel - PÍSEK Martin, VEJČÍK Vít.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Blaník Strunkovice | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra hostů

Tip experta: výhra hostů

Planá si na druhé straně krajské metropole na Borku nenechá body vzít.

Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů