Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

14.06.2024 17:30

29.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Loučení Jankova s krajským přeborem přineslo demolici od Spartaku


Branky


18

Tečka za nepovedenou sezonou Jankova dorazila v utkání v Trhových Svinech. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Jednoznačná partie

V Trhových Svinech nebylo od první minuty o tom, kdo získá závěrečné tři body tohoto ročníku. Spartak byla na koni a domácí poslal v utkání do vedení ve 32. minutě František Pavel, na kterého o necelou minutu později navázal Ondřej Hruška svojí povedenou střelou. Druhý poločas pokračoval v nastoleném řádu a v 58. minutě přišel třetí gól Spartaku. Jankov na vlastním pokutovém území ztratil míč a tuto hrubou chybu potrestal přesným zásahem Ondřej Kolář. O tři minuty později se navíc prosadil podruhé v utkání také Ondřej Hruška, který využil sklepnutí Kodrase.

Domácí fanoušci volali po páté brance a jejich volání vyslyšel v 77. minutě Jiří Macák, který své sólo zakončil překonáním Skály. Poslední gólové slovo utkání si vzal na starost Ondřej Kolář, který doklepl míč od odkryté jankovské branky a vstřelil tak svůj druhý gól v utkání. Jankov tak nakonec padl v Trhových Svinech 0:6 a krajský přebor opustil tím nejhorším možným způsobem. Na druhé straně Spartak obsadil nakonec desátou pozici. Ohlasy k zápasuSK Jankov
Web SK Jankov: Na notně nepovedenou sezónu, především pak její jarní část, dalo mužstvo jednoznačné razítko v rozlučkovém zápase se soutěží v pátečním utkání v Trhových Svinech. Doslova odevzdaný výkon korunoval celosezónní představení. Hra plná chyb, bez žádného pohybu, bez žádné energie. Domácí Spartak si zápas proti odevzdanému soupeři užíval, nastřílel šest branek, a nebýt několika skvělých zákroků Skály a nemohoucnosti některých domácích fotbalistů v zakončení, mohl se zrodit výsledek mnohonásobně vyšší. Ač to zní šíleně, prohra 6:0 je pro Jankov ještě přijatelná…Sestavy


TJ Spartak Trhové Sviny
M. Vrábek [-] - O. Kolář [-] , M. Fatura [-] (56. J. Macák [-] ) , M. Valut [-] , M. Kodras [-] , R. Horelica [-] (83. J. Tůma [-] ) , D. Brůha [-] , D. Tomek [-] , F. Pavel [-] , O. Hruška [-] , J. Gažák [-] (68. D. Majer [-] )

SK Jankov
J. Skála [-] - J. Bohoněk [-] , T. Troup [-] , J. Vokurka [-] (46. M. Kocian [-] ) , M. Lovička [-] , J. Beníšek [-] (46. P. Stráda [-] ) , V. Jirkovský [-] , V. Bürger [-] (69. T. Hüttner [-] ) , P. Borovka [-] , A. Hanzlík [-] , M. Tejko [-] (46. M. Sklář [-] )

ŽK: 22. V. Jirkovský , 63. V. Bürger .
Hráči zápasu: O. Hruška .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: LEIŠ Filip - KRČÍN Jan, OVČÁČEK Josef.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Václav Plachta

Expert: Tomáš Smrčina
Tip experta: výhra domácích

Trhové Sviny to doma zvládnou v posledním kole za tři body

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích