0:3
(0:1)
7. O. Rod
67. R. Vojta
80. T. Koloušek (p.)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

30.09.2023 16:00

7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Vimperk zabral už i venku, proti Blatné přesvědčivě zvítězil


Branky


7. O. Rod , 67. R. Vojta , 80. T. Koloušek (p.)
32

Nejlepší střelec soutěže Tomáš Koloušek se tentokrát prosadil z penalty.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.


Ohlasy k zápasuTJ Šumavan Vimperk
Lukáš Sýs (trenér, pro FB Šumavanu): “Po domácí přesvědčivé výhře s Borkem jsme jeli do Blatné s vědomím, že bychom chtěli z venku přivézt nějaké body. V utkání jsme se museli obejít bez čtyřech hráčů, kdy z různých důvodů chyběli bratři Formánkové, Žofka a Novotný. V první řadě jsme se zaměřili na defenzivu, protože jsme zatím ve všech utkáních na hřištích soupeře inkasovali hodně branek. Hned na začátku utkání se blýskl dvěma důležitými zákroky gólman Lukáš Svěchota. Následně jsme otevřeli skóre utkání, když Vašek Pankratz krásnou přihrávkou našel hlavu jednoho z nejmenších hráčů na hřišti Ondry Roda a ten překonal domácího gólmana. Během prvního poločasu jsme si vytvořili ještě několik slibných příležitostí, ale ty skončily buď v rukavicích domácího gólmana nebo mimo brankovou konstrukci. Ve druhém poločase jsme měli rovněž převahu, ale bohužel jsme přítomným divákům ukázali plejádu neproměněných šancí. Domácí hrozili pouze ojediněle, ale několik nebezpečných situací si pro nás připravili, ovšem vždy výborně zasáhl náš gólman Svěchota. Jelikož měli domácí výraznou výškovou převahu, tak hrozili především ze standartek a z rohových kopů, naštěstí se nám vše podařilo ubránit. Po mnoha našich šancích, které neskončily vstřelením branky jsme skórovali až po dorážce, kterou zkušeně zakončil Roman Vojta. Třetí branku jsme přidali v závěru utkání, když byl po průniku v šestnátce faulovaný Tomáš Koloušek, který si sám vzal na starost nařízený pokutový kop a ten s přehledem proměnil. Na těžkém terénu jsme podali výborný týmový výkon, za který bych chtěl pochválit všechny kluky. Vyzdvihl bych výkon Lukáše Svěchoty, který předvedl v utkání několik důležitých a těžkých zákroků, díky kterým jsme neinkasovali a vyhráli jsme tak s čistým kontem. Této výhry si velmi vážím, protože v Blatné se nehraje lehce, mají mladý houževnatý tým, který v obraně vyztužuje nestárnoucí Milan Hlaváč, který svedl s našim snajprem Tomášem Kolouškem nespočet soubojů. Další kolo doma přivítáme tým z Plané, věřím, že už budeme komplet a navážeme na předvedenou hru z předchozích utkání”.Sestavy


TJ Blatná
J. Chlanda [-] - M. Šimůnek [-] , M. Kůst [-] , J. Říha [-] , Š. Říha [-] (73. J. Maleček [-] ) , A. Bulka [-] , Š. Voříšek [-] (53. F. Outlý [-] ) , D. Juhaňák [-] , M. Hlaváč [-] , V. Bláha [-] , J. Levý [-] (43. D. Fiřt [-] )

TJ Šumavan Vimperk
L. Svěchota [-] - A. Kliment [-] , O. Rod [-] , J. Čech [-] , P. Benda [-] , O. Málek [-] , L. Vintr [-] , J. Uhlík [-] (81. P. Kubačka [-] ) , V. Pankratz [-] , T. Koloušek [-] (89. Z. Ondrášek [-] ) , R. Vojta [-]

ŽK: 62. Š. Říha , 72. D. Juhaňák - 34. T. Koloušek , 36. A. Kliment .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NOVÁK Lukáš - HANZLÍKOVÁ Aneta, KLIMEŠ Václav.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
1. 10. 2023 20:10
No tvl Sýsi ty píšeš romány. Už jsi s tím trapný :-)

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

29. 9. 2023 08:26
výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Dávám remízu, Blatná naposled vyhrála a Vimperk je venku poloviční 3:3

Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Blaník Strunkovice | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Vimperští jedou na solidní notě. Mladí spolu se zkušenými staršími hráči vytvořili silný tým a hlavně mají střelce Kolouška. Po zámkem v Blatné to ˇšumaváci zvládnou za tři body.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: remíza