26.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Již nedostižné Nebory přijely v neúplné sestavě i tak na hřišti byly lepším týmem

7

Hosté ani domácí neměli na hřišti to nejlepší, ale Nebory ukázaly svou dominanci a znovu nedostaly branku, tentokrát nulu udržel Benjamin Kreželok

Bojovná první půle pro hosty

Hosté, vědomi si nedostižného náskoku v tabulce a jistoty titulu okresního přeborníka v náročné sezóně, už se na domácí Vojkovice nesešli v nejlepší možné sestavě. No a domácím ne výjimečně, ale ostatně jako vždy, chybělo také několik hráčů, na kterých by jinak rádi stavěli svou hru, a tak se místo fotbalu hrálo utkání spíše bojovné.

Po úvodním boji se tak začlo utkání rozhoupávat až po 20 minutách hry. Kde zákrok, který se stal ve 20 minutě byl pro oba týmy nešťastný. Při rychlém protiútoku Nebor, došlo sice k neúmyslnému, ale bohužel pro domácí k faulu. Kdy bez míče po rychlém úprku k domácí bráně v pokutovém území se kopala penalta, kterou kapitán hostů Radek Mendrok razantní střelou proměnil 0:1, víc než změna skóre však domácí mrzelo zranění, do té doby nejnebezpečnějšího hráče Nebor, který musel z utkání odstoupit.

Krásné fotbalové momenty domácích k brankám nevedli a tak hosté zápas rozhodli ve svůj prospěch

Druhý poločas byl znovu spíše o bojovnosti, ale nabídl i krásné fotbalové momenty. Za zmínku stojí břevno po střele Mária Pastorka, od kterého se míč odrazil na, možná i za, brankovou čáru, ale takovou technologií, která by to s jistotou prokázala, nemá ani O2 TV.

Nebo také neskutečné nůžky v podání Radima Suszky, které, ač byly provedené co se týče koordinace pohybů hráče opravdu dokonalé a na naší úrovni jsem něco podobného snad neviděl. Bohužel mííč však letěl, po zásahu Radima, díky místu, kde k nim došlo, dva metry vedle zařízení.

A tak si hosté v 75.min navýšili vedení na 2:0, autor Martin Konečný a v poslední minutě upravil na konečných 3:0 Marek Godfryd

TJ Sokol Vojkovice
Jaromír Kaňok (trenér): ,,Hosté ani my se nesešli v nejlepší sestavě. Mrzí mě nešťastné zranění hostujícího hráče, a přejeme mu brzké uzdravení a návrat na hřiště. Za zmínku od nás stojí krásna střela od Maria Pastorka či nůžky Radima Suszky. Blahopřejeme hostům k postupu a přejeme, aby v konkurenci krajských týmu byli úspěšní a dobře reprezentovali okres Frýdek-Místek.´´

P. Tesarčík [-] - M. Stříž [-] , M. Sušovský [-] , M. Kaňa [-] , M. Krutil [-] , R. Suszka [-] , J. Fára [-] , M. Pastorek [-] , P. Klaner [-] , L. Valek [-] , O. Majer [-]