25.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

--

--

Hrádek díky vítězství stíhá Vojkovice na 4.místě, hostům se výsledkové štěstí otočilo zády

35. M. Szpyrc , 83. L. Marosz , 85. B. Borski - 52. P. Klaner , 64. A. Puzoň
7

Hrádek se díky vítězství dotírá na 4.místo právě na Vojkovice

Aktivnější hosté v poločase nakonec tahali za kratší konec

V Hrádku oba týmy sehráli kvalitní utkání z obou stran. Výsledkové štěstí se tentokrát od Vojkovic odklonilo zády, kdy, ačkoli v prvním poločase kopali 8 rohových kopů a čtyři standardní situace, gól nevstřelili a naopak jeden inkasovali. Když domácí ve 35.min posílá do vedení Marek Szpryc 1:0.

Hosté přeskupili řady a zápas otočili, ale v závěru Hrádek výsledek otočil na svou stranu zpět

Domácí nechali hosty hrát a to se jim vymstilo. Hosté totiž přeskupily řady a systém hry a po brankách Petra Klanera z 52.min a Adama Puzoňe z 64.min výsledek zápasu otočili 1:2

Hrádek nepříznívý vývoj nakopl a začal kombinovat a být důraznější v osobních soubojích. To hostům jakoby pomalu docházely síly a nápaditost, když nastoupili bez svého špílmachra Martina Sušovského a střelce Marka Stříže. No toho Hrádek využil naplno, když v 83.min nejprve vyrovnal Lukáš Marosz na 2:2 a hned o 2 minuty později otočil výsledek na stranu domácích Bogdan Borski 3:2.

Zápas tak nakonec opanovali domácí fotbalisté, i když by výsledku slušela více remíza, kdy domácí podržel několikrát skvělýmy zákroky David Stach a zasloužil si tak uznání z obou stran.

TJ Sokol Hrádek
Lukáš Buchta (hráč): ,,Byl to kvalitní zápas z obou stran. My jsme to dneska odmakali na sto procent. Po prvním vstřeleném gólu jsme soupeři přenechali iniciativu a to se nám vymstilo na začátku druhého poločasu, kdy hosté otočili na 1:2. Pak jsme ale opět začali hrát svou hru, dobře jsme kombinovali a byli důraznější než soupeř. Závěr utkání byl jasně v naší režii a dokázali jsme skóre překlopit na naši stranu. Určitě to nebyl jednoduchý zápas, ale myslím si, že jsme podali výborný týmový výkon, šli jsme si za vítězstvím a to se nám nakonec podařilo urvat. Ty jo hráč zápasu... No to je těžko. Hráli jsme celkově dobře jako mančaft. Tak třeba gólmana... David Stach. Předvedl několik velmi dobrých zákroků a držel nás ve hře.´´

TJ Sokol Vojkovice
Jaromír Kaňok (trenér): ,,Výsledkové štěstí se tentokrát od nás odklonilo zády, kdy, ačkoli jsme v prvním poločase kopali 8 rohových kopů a čtyři standardní situace, gól jsme nevstřelili a naopak jeden inkasovali. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a změnili systém hry, což vedlo k otočení stavu po brankách Petra Klanera a Adama Puzoně, ale jelikož nám, bez dvou klíčových opor, záložníka Martina Sušovského a útočníka Marka Stříže, došly 10 minut před koncem síly,, nápaditost, nechali jsme domácí v 83 a 85 minutě dvakrát skórovat a domů si tedy nevezeme ani bod. Hráč utkání brankář Stach z Hrádku.´´

D. Stach [-] - P. Hudzieczek [-] , L. Liberda [-] , L. Buchta [-] , L. Raszka [-] - M. Szpyrc [-] , M. Sikora [-] , T. Suszka [-] - B. Borski [-] - F. Martynek [-] , P. Kuczera [-]

P. Tesarčík [-] - R. Suszka [-] , O. Sluštík [-] , J. Prokeš [-] , J. Fára [-] , M. Pastorek [-] , A. Puzoň [-] , P. Slaminka [-] , P. Klaner [-] , L. Valek [-] , O. Majer [-]

ŽK: 69. P. Klaner , 87. O. Sluštík , 90. J. Sluštík .
Hráči zápasu: D. Stach .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: POKLUDA Aleš - MUDRA Josef, MUDRA Zdeněk.