24.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Hrádku se moc hrát nechtělo, ale na 3 body to stačilo

4

Hrádek chytnul formu a vyhoupl se již na 6.místo, ovšem proti Smilovicím se protrápil k výhře

Ani rychlý gól domácích nenabudil k lepšímu výkonu

Hrádek se chytnul výsledkově poslední zápasy a vytáhl se již na 6.místo. Všichni tak čekali kanonádu domácích. Ovšem přišla jediná branka na začátku utkání, jinak to byl zmar a trápení. Domácí se protrápili k výhře. Domácím jakoby se ani nechtělo hrát a doslova chodili po hřišti, měli ovšem štěstí, že jim to na soupeře stačilo, do ostatních zápasů budou muset podat daleko lepší výkon. A neprobudil je ani brzký gól v 16.min z kopaček Jan Petra Szotkovského 1:0

Druhý poločas strach o výsledek a další ČK pro domácí

Domácí mohli o svém vítězství rozhodnout již v první půli, to by museli vyvinout, ale více aktivity. Moc fotbalové krásy zápas nenabídl a hrálo se spíše tvrdě. Bohužel někdy až za hranici pravidel a zákroky, které si nasbíral Ondřej Podeszva měli v 85.min nakonec barvu červenou !!! A tak i když soupeř moc domácí neohrozil a neprověřil, museli mít na pozoru až do závěrečného hvizdu, kde nakonec ubránili hubené jednobrankové vítězství.

TJ Sokol Hrádek
Lukáš Buchta (hráč): ,,Protrápili jsme se k výhře. Náš výkon byl dneska naprosto katastrofální. My zkrátka neumíme podat dobrý výkon proti slabšímu soupeři. Soupeř nehrál absolutně nic a my jsme se mu přizpůsobili. Chybělo nám sice pár hráčů základní sestavy, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Byla tam z naší strany spousta nepřesností a chyběl nám pohyb. Když měl někdo z našich hráčů balón, tak zbylých 10 se jenom dívalo co s ním udělá. Nechtěli jsme hrát. Místo toho, abychom dali v prvním poločase 3 góly a mohli druhou půli odehrát v klidu, tak jsme se až do konce strachovali o výsledek. 3 body máme, ale s výkonem určitě nemůžeme být spokojeni.´´

SC Smilovice B
Martin Lipowczan (hráč): ,,Zápasu by slušela remíza, bohužel jsme naše možnosti, kterých nebylo tolik, neproměnili. I přesto, že nastoupilo za nás 5 kluků, kteří nehráli velký fotbal několik let, tak jsme odvedli solidní výkon. Nejvíce mě ale mrzí to, že na této úrovni absolutně rozhodčí nechrání zdraví hráčů. Výsledkem jsou naši dva zranění hráči. Uvidíme v dalších dnech, jak vážně. I někteří domácí hráči nechápali své spoluhráče. Apeluji na všechny rozhodčí a hráče: važme si zdraví své a ostatních!´´

D. Stach [-] - L. Liberda [-] , L. Raszka [-] , L. Buchta [-] , P. Hudzieczek [-] - K. Wantulok [-] , T. Suszka [-] - B. Borski [-] , O. Podeszva [-] - P. Kuczera [-] , J. Szotkowski [-]

R. Galacz [-] - M. Lipowczan [-] , L. Zaslavskij [-] , T. Zuczek [-] , J. Lipowczan [-] , P. Blacha [-] , D. Balvar [-] , T. Smolka [-] , M. Sikora [-] , V. Sztefek [-] , L. Uhlář [-]

ŽK: 25. L. Buchta , 60. O. Podeszva . ČK: 85. O. Podeszva .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: POLEDNÍK Radek - POKLUDA Aleš, BARTEK Libor.