16.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

Návsí mělo skvělý vstup do utkání, Hukvaldy zachránili alespoň bod

53. T. Černík , 84. D. Hora - 2. T. Pyszko , 14. G. Bilko
5

Souboj dvou týmů ze spodu tabulky, kde při pohledu na skóre obou týmů bylo jasné, že budou padat branky

Bleskový vstup hostů do utkání

Hosté měli skvělý vstup do utkání a hned ve 2.min po brejku dává úvodní branku Tomáš Pyszko 0:1. Domácí měli od začátku územní převahu, ale nemohli se prosadit a tak v 15.min po dalším povedeném brejku tentokrát T.Pyszko naservíroval milimetrový centr na Gabriela Bílka a ten zvyšuje již na 0:2.

Domácí byli i tak aktivnějším týmem, ale do poločasu se žádná gólová akce nepovedla.

Aktivita domácích přinesla ovoce

Druhý poločas byl z domácí strany ještě aktivnější a v 57.min se trefuje po rohovém kopu Tomáš Černík 1:2. Domácí byli daleko častěji na míči, ale museli se mít na pozoru, jelikož hosté hrozili brejky.

Po řadě neproměných šancích domácích se přece jenom dočkali vyrovnání a to v 83.min David Hora 2:2. Na konci zápasu bylo vidět, že s remízou není spokojeno ani jedno mužstvo a šance se nakonci přelívali z jedné strany na druhou. Ovšem už bez gólové radosti a tak si oba týmy body rozdělily.

TJ Sokol Hukvaldy
Petr Žáček (vedoucí): ,,Hosté šli brzo do vedení po dvou úspěšných brejkách. My jsme byli celý zápas lepší na míči a hosté hrozili jen z brejků. Měli jsme šance, ale nedali až ve druhém poločase se nám podařilo srovnat. V posledních minutách zápasu se šance přelévali ze strany na stranu a vyhrát mohl kdokoliv.´´

SK Návsí
Roman Pyszko (asistent trenéra): ,, Super začátek utkání 2.minuta po brejků Tomáš Pyszko 1:0 . 5.minuta T Pyszko krásný centr na Gabriela Bilka a ten zakončil 2:0. Pak hra vyrovnaná.2 poločas domácí začali tlačit a z rohového kopu 57 minuta 1:2 pak hosté neproměnili několik tutovek a přišel trest po akci domácí vyrovnali 83 minuta 2:2.Ppak už oba týmy bránili konec zápasu. Nejlepší hráči domácích 12 Tomáš Černík u hostů Tomáš Pyszko.´´

R. Překlasa [-] - J. Pavelka [-] , V. Vašenda [-] , T. Sasín [-] , D. Hora [-] , M. Kuběna [-] , T. Černík [-] , L. Jiřík [-] , L. Smolík [-] , R. Weber [-] , J. Chamrad [-]