13.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Po gólové smršti je o prvním místě rozhodnuto!

30. P. Bittner (p.) , 85. P. Bittner - 3. J. Galdia , 5. T. Gai , 11. P. Pražák (vl.) , 18. T. Gai , 57. J. Galdia , 62. J. Galdia , 70. T. Gai , 77. A. Miketta , 83. A. Miketta
2

Výsledek jednoznačný, ale trené týmu z Kozmic, až tak spokojen nebyl. Jisté je, že tým z Kozmic si užije oslavy první příčky na domácí půdě! Přijdete? Já ano!

Za 15 minut bylo rozhodnuto!

První půle byla v režií týmu z Kozmic, kdy už po 15. minutách zápasu vedli 3:0, jednoduše řečeno hráči i celý tým Kozmic veděli o co se hraje, a proto rychle na soupeře vlítli, což se vyplatilo. Týmu ze Šilheřovic se vůbec zápas nevyvedl, ke vší smůle si tým Šilheřovic vstřelil vlastní gól, ale musíme uznat, že hráč se snažil míč ještě vyškrábnout z čáry, ale marně a jelikož se dotkl míče jako poslední, jde tedy o vlastní gól.

V první půli tým Šilheřovic kopal penaltu, která vedla ke snížení skóre po první půli na 4:1.

I druhý poločas byl v režíí Kozmic!

Druhá půle byla opět v režii týmu Kozmic a začali hrát kolektivnější hru, která se jim vyplatila a také se jim vyplatilo střídaní hráče Adama Miketty, který přišel, viděl a přidal dva góly a že to opravdu bylo pořád v režií týmu Kozmic o tom hovoří i výsledné skóre 9:2

"Správně odpísknuto." uvadí trenér Kozmic

Útočník Petr Bittner velice chytře si dal míč do běhu a byl dříve u balónu než hráč Kozmic.

TJ Sokol Kozmice B
pan Kozák trenér týmu Kozmic: “Bylo to velmi snadné utkání, asi nejlehčí soupeř, jakého jsme kdy měli Tomáš Gai. S prvním poločasem jsem nebyl spokojen na úkor toho, co jsem na hřišti viděl. Hráči po čtvrtém gólu, začali hrát více na sebe a myslím si, že těch gólů mohlo být i více, a proto jsem kluky v kabině nabádal, aby hráli opět kolektivně a střileli branky, hráči si to vzali k srdci a ve druhém poločase šla ta kolektivní hra vidět.”

TJ Sokol Šilheřovice B
T. Knopp [-] - T. Tyleček [-] , L. Dřevjaný [-] , D. Vjačka [-] , P. Bittner [-] , L. Lasák [-] , D. Volný [-] , P. Pražák [-] , P. Jakubec [-] , V. Machala [-] , P. Petraš [-]

D. Koval [-] - J. Kolondra [-] , A. Miketta [-] , T. Teska [-] , T. Gai [-] , M. Daněk [-] , J. Galdia [-] , D. Hruška [-] , A. Dihel [-] , J. Mlýnek [-] , Z. Šmalec [-]

ŽK: 9. P. Petraš , 76. L. Vařecha , 87. P. Bittner .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: RÁCZ Martin - REDZINA Roman (N), BIALAS Miroslav (N).