13.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Začátek zápasu poklidný, ale pak už opět gólová nadílka domácích ve druhé půli!

2

Vypadalo to na vyrovnaný zápas vzhledem k první půli a jak probíhal zápas a jak se vyjádřil pan Rataj trenér hostů?

Jednobrankový rozdíl nic neznamená!

V první půli drželi hosté domácí na uzdě a zápas byl celkem vyrovnaný a tomu odpovídal i poločasový výsledek, který byl 1:0 pro domací tým.

Smolná druhá půle pro tým ze Závady!

První poločas byl sice vyrovnaný, jenže druhá půle hostům nevyšla a nepromněnili své šance, naopak domácí míč do brány hostů ve druhé půli dostali celkem 4x a také stojí za zmínku hattrick hráče domácího týmu Františka Hladíka, ale čistým kontem to pro domácí neskončilo. Tým závady vstřelil na konci zápasu branku, ale tím jen upravili skóre na konečných 5:1 pro domácí.

TJ Sokol Závada
Pan Rataj trenér hostů: “Měli jsme velmi úzký kádr na tento zápas, dvě hodiny před utkáním jsme uvažovali, zda pojedeme na toto utkání, ale abychom neplatili pokutu, tak jsme na zápas jeli. Nejlepší hráč z našeho týmu byl Robin Vitásek mladší, protože je mladý a daří se mu u nás, tak doufejme, že náš tým neopustí.”

SK Meteor Strahovice B
J. Halfar [-] - J. Malchárek [-] , F. Schenk [-] , F. Hladík [-] , A. Dvořák [-] , J. Stříbný [-] , J. Beneš [-] , M. Nevřela [-] , M. Tomíček [-] , M. Schimanek [-] , P. Hluchník [-]

R. Vitásek [-] - M. Krupa [-] , M. Sněhota [-] - J. Vitásek [-] , R. Vitásek [-] - J. Ječmínek [-] , D. Vitásek [-] , L. Staňo [-] , M. Münster [-] , L. Drahorád [-] , R. Švidrnoch [-]

Počet diváků: 69. Rozhodčí: ADAMČÍK Petr - PEKÁREK Ondřej (N), HLADÍK Radek (N).