21.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Další gólová nadílka této ligy, tentokrát nadělovaly Sudice!

2

Sudice jako třetí tým v tabulce byl papírovým favoritem a že favorité jsou, potvrdily také na výsledku zápasu. Dokáží Sudice ještě zdramatizovat souboj o postup? Bude jim to i v dalším kole střílet jako toto kolo?

Vypadalo to jako vyrovnaný zápas!

Hosté sice skórovali jako první již v prvních minutách prvního poločasu. Prvních 30 minut zápasu hostující tým stále držel jedno gólový náskok, což se ve 31. minutě, 34. minutě a 37. minutě změnilo v prospěch domácí tým, kdy vedli 3:1, ale hosté v závěru prvního poločasu stihly snížit skóre na 3:2.

Sudice udeřili a nadělovaly!

Začátek druhé půle byl v rukou domácích, jelikož hned na začátku druhé půle už vedli domácí 4:2. Hostující tým už za daného skóre věděl, jak na tom jsou i v tabulce a obrana dělala chyby, ale to se stává určitě i jiným týmům, ale celý druhý poločas byl v režií domácího týmu a to domácí tým potvrdil dvěmi góly z 55. a 80. minuty, čímž uzavřeli zápas výhrou 6:2

TJ Sokol Sudice
M. Boček [-] - M. Pitra [-] , P. Baránek [-] , D. Havranke [-] , F. Tišler [-] , M. Havranke [-] , V. Bystroň [-] , L. Masnica [-] , T. Zips [-] , M. Kubeša [-] , P. Vítek [-]

TJ Sokol Štěpánkovice B
M. Balarin [-] - S. Baránek [-] , P. Benek [-] , J. Dluhoš [-] , M. Slivka [-] , P. Pfeiler [-] , D. Benek [-] , J. Kočí [-] , R. Malohlava [-] , J. Václavík [-] , D. Halfar [-]

ŽK: 42. M. Pitra , 43. P. Vítek - 70. M. Slivka , 81. J. Dluhoš . ČK: 81. M. Pitra .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KOPPERBERG Michal - HLAVÁČ Ladislav (N), KORPAS Ludvík (N).